Jason dantų pasta „Power Smile“ 170 g
  • Jason dantų pasta „Power Smile“ 170 g

Jāsön dantų pasta „Power Smile“ 170 g

1000002310
7,95 €

Baltesni dantys be aršių abrazyvų ir cheminių medžiagų, bet naudojant Jāsön Powersmile® natūralią balinamąją dantų pastą. Neįtikėtinai veiksmingoje dantų pastoje yra natūralių šveičiamųjų dalelių ir žolelių - bambuko miltelių, kalcio, sodos ir silicio - derinio, kuris apsaugo nuo apnašų susidarymo ir švelniai daro jūsų šypseną baltesnę ir akinančią.

Kiekis

Visiškai natūralioje dantų pastoje dera ypatingas natūraliai dantų kaulą balinančių medžiagų ir dėmes bei apnašas šalinančių augalų derinys: bambukų milteliai, kalcio karbonatas, natrio bikarbonatas (soda) ir silicis. Ši formulė neleidžia formuotis akmenims ir švelniai balina bei šviesina Jūsų dantis, nebraižydama emalio. Natūralūs greipfrutų sėklų ir perilijų ekstraktai kovoja su cukraus rūgštimis, o pipirmėčių aliejus suteikia ilgai išliekančios gaivos.

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, dantų pastą ir burnos skalavimo skystį „Power Smile“ naudokite 2 kartus per dieną.

Sudedamosios dalys: Calcium Carbonate, Aqua (Water), Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Carrageenan, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Bambusa Arundinacea Stem Powder, Carum Petroselinum (Parsley) Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Perilla Ocymoides Seed Extract, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Silica, Sodium Bicarbonate.

* ekologiški ingredientai

Gamintojas: The Hain Celestial Group, Inc., Melville, NY 11747, JAV.

11 Prekės

Jums taip pat gali patikti