Comptoirs & Compagnies dantų pasta, sauganti nuo akmenų susidarymo, su manukų medumi IAA* 15+, 75 ml
  • Comptoirs & Compagnies dantų pasta, sauganti nuo akmenų susidarymo, su manukų medumi IAA* 15+, 75 ml

Comptoirs & Compagnies dantų pasta, sauganti nuo akmenų susidarymo, su manukų medumi IAA* 15+, 75 ml

03000007810
7,95 €

Dantų pasta, sauganti nuo akmenų susidarymo, su manukų medumi IAA* 15+ yra unikalus nepaprastų savybių turinčio manuka medaus derinys su vertinguoju propoliu, saldymedžiu, rozmarinu ir kaštonų ekstraktu, kurie kartu suteikia raminantį ir burnos ertmę stiprinantį poveikį. Unikalus manuka medaus faktorius (IAA® arba UMF®) garantuoja laboratorijoje patvirtinto manuka medaus veiksmingumą.

Kiekis

Manukos krūmas giminingas arbatmedžio krūmui, auga Naujojoje Zelandijoje. Manukos medus turi unikalių gydomųjų savybių, dėl kurių labai vertinamas ne tik vietinių tohunga ir maorių genčių, bet ir pripažįstamas jo veiksmingumas šiuolaikinėje medicinoje. 

Keletas mokslinių tyrimų įrodė, kad aktyvus manukos medus (UMF/IAA) efektyviai mažina dantų akmenų susidarymą ir dantenų jautrumą.

*-IAA moksliškai įrodytas manukos medaus aktyvumas ir veiksmingumas (nėra pesticidų). Ant pakuotės nurodytas indeksas žymi manukos medaus aktyvumą. Ne visi manukos medūs yra aktyvūs. Šioje dantų pastoje yra naudojamas aktyvusis manukos medus. Ši dantų pasta specialiai sukurta efektyviam apnašū valymui ir apsaugai nuo akmenų susidarymo. Dantų pastoje yra valomosiomis ir antibakterinėmis savybėmis pasižyminčio propolio bei manukų eterinio aliejaus. Silicio ir natrio bikarbonato dalelės kovoja su akmenų susidarymu.

Naudojimas: naudokite pastą po kiekvieno valgio 3 minutes.

Dėmesio: netinka vaikams iki 7 m. amžiaus.  

Be fluoro.

Sudedamosios dalys: Calcium carbonate, glycerin, aqua (water), mentha piperita (peppermint) leaf water*, silica, alcohol**, lauryl glucoside, mel (honey), sodium bicarbonate, chondrus crispus (carrageenan), xanthan gum, maris sal, eucalyptus globulus leaf oil*, mentha arvensis herb oil*, citric acid, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil*, citrus limon peel extract*, stevioside*, salvia sclarea (clary) flower oil*, propolis cera (wax)*, leptospermum scoparium branch/leaf oil, limonene, linalool.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai.

Sertifikuota ECOCERT. 100% sudedamųjų dalių yra natūralios, 13.87% sudedamųjų dalių yra sertifikuotos ekologiškos.

Gamintojas: Comptoirs & Compagnies 18, rue de la Touloubre 13 770 Venellles, Prancūzija.

4 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Prancūzų kompanija Comptoirs & Compagnies jau daugiau nei 5 metus į Europą veža laukinių šluotinių sėklučių (kitaip dar žinomo kaip Naujosios Zelandijos arbatmedžio arba manuka) medų ir jo produktus. Šluotinių sėklučių medaus aktyvumas, nuo kurios ir priklauso medaus efektyvumas, matuojamas unikaliu manuka medaus faktoriumi (UMF® or IAA®). Šis aktyvumas sukeliamas ne peroksiko (kaip įprasto mums žinomo medaus), bet unikalių tik šiam medui būdingų savybių. Comptoirs & Compagnies medaus kokybė garantuojama ir gali būti patikrinta. Kompanija derina Naujosios Zelandijos vietinius Maori genties tradicines gydymo žinias su moderniomis moksliškai pagrįstomis žiniomis ir pateikia jas Vakarų pasauliui.

Jums taip pat gali patikti