Georganics dantų muilas su pipirmėčių eteriniu aliejumi 60 ml
  • Georganics dantų muilas su pipirmėčių eteriniu aliejumi 60 ml
  • Georganics dantų muilas su pipirmėčių eteriniu aliejumi 60 ml

Georganics dantų muilas su pipirmėčių eteriniu aliejumi 60 ml

15000010998
9,99 €

Georganics dantų muilas su pipirmėčių eteriniu aliejumi yyra 100% natūralus būdas valytis dantis. Pagaminta iš alyvuogių aliejaus, kakavos sviesto, o gaiviam kvapui - eterinis pipirmėčių aliejus. Ši dantų muilo receptūra leidžia dantims pasisavinti maistingąsias medžiagas ir mineralus, tačiau nepadengia nemaloniu apvalkalu.

Kiekis
Paskutinė prekė

Nebraižanti ir putojanti formulė su alyvuogių aliejumi ir kakavos sviestu. Pagamintas su saponifikuotu ekologišku alyvuogių ir kokosų aliejais, sviestmedžių ir kakavos sviestais. Muilo sudėtyje nėra glicerino. Skatina dantis natūraliai remineralizuotis ir sugerti maistingąsias medžiagas.

Georganics – Anglijoje gaminamos natūralios ir ekologiškos burnos priežiūros priemonės, kurių sudėtyje rasite tik aukščiausios kokybės sudedamąsias medžiagas.

Naudojimas: šlapius dantų šerelius patikrinkite į dantų muilą. Valykitės 2 minutes. Gerai išskalaukite.

Sudedamosios dalys: Organic Olive Oil*, Organic Virgin Coconut Oil* , Organic Shea Butter* , Organic Peppermint Oil* , Cocoa Butter

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

Gamintojas: Georganics, Didžioji Britanija. 

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Georganics – tai Didžiosios Britanijos kaime įsikūrusi tvarių burnos priežiūros priemonių kompanija. Georganics gamina saugius, efektyvius burnos priežiūros produktus, kurie vertingi tiek žmonėms tiek planetai. Tvarumas – tai Georganics kompanijos pirmasis prioritetas. Savo burnos priežiūros produktus gamindami tik iš natūralių ir ekologiškų sudedamųjų dalių, jie kartu rūpinasi ir tuo, kas lieka po produktų suvartojimo. Tvarios pakuotės, kurias galima papildyti iš naujo arba pilnai perdirbti. Pakuotėse nerasite plastiko – viskas gaminama iš stiklo, popieriaus, metalo. Kompanijos produktai gaminami naudojant gamtoje randamus ingredientus. Juose niekada nerasite parabenų, SLS ar triklozano. Visi produktai taip pat gaminami be bandymų su gyvūnais.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti