Georganics burnos skalavimo aliejus su aktyviąja anglimi 100 ml
  • Georganics burnos skalavimo aliejus su aktyviąja anglimi 100 ml

Georganics burnos skalavimo aliejus su aktyviąja anglimi 100 ml

15000010782
9,95 €

Burnos skalavimas aliejumi? Itin naudingas ir sveikas visai burnos ertmei, angliškai vadinamas "oil pulling". „Zerowaste“ gyvenimo būdui draugiškas Georganics burnos skalavimo aliejus su aktyviąja anglimi. Tinka veganams. Pakuotė be plastiko, gali būti panaudojama antrą kartą. 

Kiekis
Paskutinė prekė

Pridėtinė aktyvintoji kokosų riešutų lukštų anglis (1 g/100 g) šiam nerafinuoto ekologiško kokosų aliejaus ir pipirmėčių eterinio aliejui suteikia švelnių šveičiamųjų savybių. Porėta aktyvioji anglis užkabina bakterijas ir pašalina dėmes, valo ir balina dantis natūraliai.

Sudėtyje nėra SLS, fluorido ir glicerino. Apnašas šalinantis mišinys su ekologišku kokosų aliejumi. Tinka veganams, sertifikuotas PETA. Lengvai perdirbamas buteliukas perdirbto popieriaus dėžutėje. 100 ml užteks 10 kartų.

Naudojimas: 1-2 arb. š. aliejaus voliokite burnoje 5-20 minučių. Išspjaukite be perskalavimo. Laikykite sausoje vietoje ir sunaudokite per 12 mėnesių nuo atidarymo.

Sudedamosios dalys: Organic Fractionated Coconut Oil* , Organic Virgin Coconut Oil* , Activated Charcoal Powder , Organic Peppermint Oil*.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

Gamintojas: Georganics, Didžioji Britanija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Georganics – tai Didžiosios Britanijos kaime įsikūrusi tvarių burnos priežiūros priemonių kompanija. Georganics gamina saugius, efektyvius burnos priežiūros produktus, kurie vertingi tiek žmonėms tiek planetai. Tvarumas – tai Georganics kompanijos pirmasis prioritetas. Savo burnos priežiūros produktus gamindami tik iš natūralių ir ekologiškų sudedamųjų dalių, jie kartu rūpinasi ir tuo, kas lieka po produktų suvartojimo. Tvarios pakuotės, kurias galima papildyti iš naujo arba pilnai perdirbti. Pakuotėse nerasite plastiko – viskas gaminama iš stiklo, popieriaus, metalo. Kompanijos produktai gaminami naudojant gamtoje randamus ingredientus. Juose niekada nerasite parabenų, SLS ar triklozano. Visi produktai taip pat gaminami be bandymų su gyvūnais.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti