Georganics dantų valymo milteliai su aktyviąja anglimi 60 ml
  • Georganics dantų valymo milteliai su aktyviąja anglimi 60 ml

Georganics dantų valymo milteliai su aktyviąja anglimi 60 ml

15000010999
8,90 €

„Zerowaste“ gyvenimo būdui draugiški dantų valymo milteliai Georganics su aktyviąja anglimi yra visiškai natūralios sudėties, be sintetinių priedų, be fluoro. Tinka veganams. Pakuotėje nėra plastiko, ji lengvai perdirbama arba panaudojama antrą kartą.

Kiekis

Šie natūraliai balinantys milteliai, praturtinti aktyviąja anglimi, sugeria ir poliruoja dėmes bei apnašas, kurios natūraliai formuojasi ant dantų. Visiškai saugi ir greitai veikianti formulė pagaminta nenaudojant cheminių medžiagų, tokių kaip peroksidas, fluoro junginiai ar sintentiniai aromatai. Smulki anglis, sumaišyta su aukštos kokybės mineralų milteliais, yra tinkama vartoti į vidų ir visiškai saugu, jeigu netyčia šiek tiek nurysite.

Sudėtyje nėra fluoridų, SLS ir glicerino. Sertifikuota PETA. Tinkama veganams. Perdirbamas stiklinis indelis, aliuminio dangtelis ir perdirbto popieriaus pakuotė. 60 ml pakaks 1 žmogui 4 savaitėms valytis dantis 2 kartus per dieną.

Naudojimas: pamerkite švarų dantų šepetėlį į dantų valymo miltelius. Valykitės dantis 2 minutes. Gerai išsiskalaukite. Laikykite sausoje vietoje ir sunaudokite per 12 mėnesių nuo atidarymo.

Sudedamosios dalys: Sodium Bicarbonate**, Charcoal Powder**, Calcium Carbonate**, Diatomaceous Earth* **, Magnesium Carbonate**, Dicalcium Phosphate**, Tartaric Acid**, Mentha Piperita Oil* **, Tocopherol**, Limonene* **.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

**natūralūs ingredientai.

Gamintojas: Georganics, Didžioji Britanija.

4 Prekės

Jums taip pat gali patikti