Georganics dantų valymo milteliai su šaltmėčių eteriniu aliejumi 60 ml

15000011042
8,95 €

„Zerowaste“ gyvenimo būdui draugiški dantų valymo milteliai Georganics su šaltmėtėmis yra visiškai natūralios sudėties, be sintetinių priedų, be fluoro. Tinka veganams. Pakuotėje nėra plastiko, ji lengvai perdirbama arba panaudojama antrą kartą.

Kiekis

Natūralūs dantų valymo milteliai, praturtinti ekologišku šaltmėčių eteriniu aliejumi. Šaltmėčių eterinis aliejus pasižymi švelnesniu skoniu, jis veikia antiseptiškai, taigi šie milteliai padės pašalinti bakterijas ir palaikyti sveikas dantenas. Natūralios sudedamosios dalys su soda padės natūraliai balinti dantis. Visiškai saugi ir greitai veikianti formulė pagaminta nenaudojant cheminių medžiagų, tokių kaip peroksidas, fluoro junginiai ar sintentiniai aromatai. Milteliai pagaminti iš aukštos kokybės mineralų, sumaišytų su soda ir kalcio karbonatu, kurie yra tinkama vartoti į vidų ir visiškai saugu, jeigu netyčia šiek tiek nurysite.

Sudėtyje nėra fluoridų, SLS ir glicerino. Sertifikuota PETA. Tinkama veganams. Perdirbamas stiklinis indelis, aliuminio dangtelis ir perdirbto popieriaus pakuotė. 60 ml pakaks 1 žmogui 4 savaitėms valytis dantis 2 kartus per dieną.

Naudojimas: pamerkite švarų dantų šepetėlį į dantų valymo miltelius. Valykitės dantis 2 minutes. Gerai išsiskalaukite. Laikykite sausoje vietoje ir sunaudokite per 12 mėnesių nuo atidarymo.

Sudedamosios dalys: Sodium Bicarbonate , Calcium Carbonate , Diatomaceous Earth , Magnesium Carbonate , Tartaric Acid , Organic Spearmint Oil* , Vitamin E , Dicalcium Phosphate.

* sertifikuoi ekologiški ingredientai.

Gamintojas: Georganics, Didžioji Britanija. 

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Georganics – tai Didžiosios Britanijos kaime įsikūrusi tvarių burnos priežiūros priemonių kompanija. Georganics gamina saugius, efektyvius burnos priežiūros produktus, kurie vertingi tiek žmonėms tiek planetai. Tvarumas – tai Georganics kompanijos pirmasis prioritetas. Savo burnos priežiūros produktus gamindami tik iš natūralių ir ekologiškų sudedamųjų dalių, jie kartu rūpinasi ir tuo, kas lieka po produktų suvartojimo. Tvarios pakuotės, kurias galima papildyti iš naujo arba pilnai perdirbti. Pakuotėse nerasite plastiko – viskas gaminama iš stiklo, popieriaus, metalo. Kompanijos produktai gaminami naudojant gamtoje randamus ingredientus. Juose niekada nerasite parabenų, SLS ar triklozano. Visi produktai taip pat gaminami be bandymų su gyvūnais.
Tinka veganams? Taip