SVETAINĖS PRIVATUMO POLITIKA IR NAUDOJIMOSI SĄLYGOS

Privatumo politika

Dėkojame, kad susipažįstate su mūsų tinklalapio https://bioteka.lt privatumo politika. Tinklalapio savininko teisės priklauso UAB “Sveikų bioproduktų centras”, Klaipėdos g. 3, 01117 Vilnius, įmonės kodas 111800635.

Privatumo politikoje rasite tokią informaciją:

 1. Kokius asmeninius duomenis kaupiame https://bioteka.lt
 2. Kaip šiuos duomenis renkame
 3. Kokiems tikslams juos naudojame
 4. Kaip informaciją kaupiame ir saugome
 5. Kaip ilgai informaciją laikome
 6. Kokiais atvejais duomenis perduodame trečiosioms šalims

 1. Per https://bioteka.lt renkami šie duomenys: kliento vardas ir pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, pristatymo adresas, kita papildoma informacija, reikalinga užsakymo įvykdymui. Šiuos duomenis savo noru pateikia klientas, užsiregistruodamas https://bioteka.lt ir sukurdamas savo kliento anketą arba pirkdamas svečio teisėmis, papildomai sutikdamas su paslaugų teikimo sąlygomis (nuotolinė sutartis). Tokiu pat būdu kliento užsakymo istorija ir elektroninės žinutės, gautos per kontaktų formą arba el. paštu į info@bioteka.lt, internet@bioteka.lt, kaupiamos https://bioteka.lt duomenų bazėje.
 2. Kliento duomenys gaunami tokiais atvejais: kai klientas savanoriškai užpildo https://bioteka.lt anketos registracijos formą; kai daro užsakymą ir pateikia informaciją kaip svečias; kai dėl kokių nors priežasčių savo duomenis nusiunčia el. paštu į info@bioteka.lt, internet@bioteka.lt. Užpildydamas registracijos anketą ar pirkdamas, klientas sutinka su paslaugų teikimo sąlygomis (nuotoline sutartimi), tokiu būdu patvirtindamas, kad sutinka su pateiktų duomenų apdorojimu, kad būtų užtikrintas užsakymo, pateikto https://bioteka.lt, įvykdymas.
 3. Asmens pateikti duomenys yra naudojami užsakymui apdoroti ir pristatyti kurjeriais. Kontaktinė informacija, tokia kaip el. pašto adresas ar telefono numeris, naudojama siekiant susisiekti su klientu, jeigu reikalinga išspręsti su užsakymu susijusius klausimus.
 4. Jeigu klientas išreiškė sutikimą gauti naujienlaiškius, kliento pateiktas el. pašto adresas bus naudojamas rinkodaros tikslais, klientui siunčiant informaciją apie Biotekos ir Zerotekos naujienas bei specialius pasiūlymus.

Duomenys iš https://bioteka.lt yra laikomi pagal visuotinai priimtus saugos reikalavimus. Skatiname https://bioteka.lt naudotojus žinoti, kad bet kokia informacija, perduodama internetu, nėra 100% saugi, taigi pats vartotojas yra atsakingas, kokią informaciją ir kokiu mastu perduoda paslaugos tiekėjams.

 1. Duomenų laikymo trukmė priklauso nuo duomenų tipo. Kliento profilio registracijos duomenys: tol, kol klientas yra aktyvus arba tol, kol nepareikalavo savo duomenų panaikinimo, arba 3 metus nuo paskutinio profilio aktyvumo. Užsakymų istorija: 5 metus arba tol, kol klientas nepareikalavo duomenų ištrynimo. El. laiškai ir žinutės: 2 metus.
 2. Asmeninius duometis perduodame tik patikimoms trečiosioms šalims, su kuriomis https://bioteka.lt yra susiję sutartiniais įsipareigojimais, ir tik tokiu mastu, koks yra būtinas paslaugos suteikimui. Duomenys perduodami trečiosioms šalims tik šiais atvejais:

- Užsakymų pristatymui nurodytu adresu;

- Rinkodaros paslaugas teikiantiems asmenims – el. pašto adresai ir mobiliojo telefono numeriai, kad gautumėte naujienas ir pasiūlymus, jeigu esate išreiškę sutikimą;

- Duomenų bazę prižiūrintiems asmenims;

https://bioteka.lt vartotojai turi šias teises:

- Teisę ištaisyti ir pakeisti asmeninius duomenis, pateiktus asmeniniame profilyje;

- Teisę reikalauti visiškai pašalinti duomenis iš https://bioteka.lt;

- Teisę sutikti ar atsisakyti gauti naujienlaiškius el. paštu;

- Teisę reikalauti asmeninės informacijos – žinoti visus duomenis, kurie buvo surinkti Jums dalyvaujant https://bioteka.lt veikloje

https://bioteka.lt pasilieka teisę keisti privatumo politiką bet kuriuo metu ir bet kuria apimtimi.

Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis info@bioteka.lt

Naudojimosi sąlygos

Kas yra slapukai?
Tai tekstiniai failai, kurie patalpinami į vartotojo įrenginį, prisijungus prie tinklalapio, kad būtų pagerinta naršymo patirtis. Išsaugoti slapukai leidžia atpažinti jūsų įrenginį ir jo nustatymus, kad naršymas būtų efektyvesnis, o tinklalapis greičiau atsivertų.

https://bioteka.lt slapukus naudoja šiems tikslams:
Saugumo ir autentifikacijos slapukai padeda apsaugoti jūsų duomenis.
Tęstinio naudojimosi sąsajos pritaikymo slapukai išsaugo vartotojo pasirinkimus vizualinei kalbai, pavyzdžiui spalvų kontrastui bei šrifto dydžiui.
Google Analytics yra tinklalapių naudojimosi analizės įrankis, renkantis duomenis apie naudojimąsi tinklalapiu. Pavyzdžiui, kaupia informaciją, tokia kaip aplankyti puslapiai ar peržiūrėti produktai.

Slapukų kontrolė:
Lankytojai ir https://-el-bioteka.lt naudotojai gali ištrinti slapukus, jeigu pageidauja (paskaitykite apie galimybes www.aboutcookies.org, www.youronlinechoices.com).
Taip pat galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad kiekvieną kartą, kai tinklalapis norės pas jus palikti slapuką, gausite įspėjimą ir galėsite nuspręsti dėl kiekvieno slapuko – priimti jį ar atmesti. Taip pat galite visus slapukus, esančius jūsų įrenginyje, ištrinti, o naršyklės nustatymus pakeisti – kad slapukai nebebūtų kaupiami. Tokiu atveju gali būti, jog tam tikros paslaugos ar tinklalapio nustatymai jums nebus pasiekiami.