Rapunzel datulių cukrus 250 g
  • Rapunzel datulių cukrus 250 g

Rapunzel datulių cukrus 250 g

03000008844
5,95 €

Rapunzel datulių cukrus - tai natūralus, 100% tik iš datulių pagamintas, saldiklis, kuris suteiks jūsų patiekalams sveiko saldumo! Naudokite kepiniams, gėrimams ar pusryčių košėms saldinti.

Kiekis

Natūraliai saldus produktas iš 100% sumaltų datulių! Saldiems patiekalams ir gėrimams suteikia saldumo ir naujo aromato. Idealiai tinka kepiniams ir prieskonių gausiems patiekalams gardinti. Berkite į sausus pusryčius, jogurtą, rytietiškus patiekalus ar saldumynus.

Sudedamosios dalys: datulės*.

* – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 1243 kJ/ 294 kcal, riebalų 0,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,1 g, angliavandenių 65,1 g, iš kurių cukraus 63,7 g, skaidulinių medžiagų 8,7 g, baltymų 1,9 g, druskos 0,088 g.

Gamintojas: Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti