Rapunzel nerafinuotas cukranendrių cukrus Rapadura 500 g
  • Rapunzel nerafinuotas cukranendrių cukrus Rapadura 500 g

Rapunzel nerafinuotas cukranendrių cukrus Rapadura 500 g

3000003627
5,50 €

Rapadura® nerafinuotas cukranendrių cukrus iš tiesų yra cukranendrių sultys, išdžiovintos ir susmulkintos, tokiu būdu gaunant rudajam cukrui būdingą spalvą, karamelinį skonį ir išsaugant naudingus mineralus. Išgauta iš cukranendrių auginamų ekologiniu ūkininkavimu Brazilijoje pagal Rapunzel Hand in Hand projektą.

Kiekis

Šis nevalytas cukranendrių cukrus pasižymi maloniu karamelės prieskoniu ir yra perkamas sąžiningos prekybos būdu iš Rapunzel partnerių pagal projektą „Iš rankų į rankas“. Jis pagamintas iš tyrų cukranendrių sulčių, kurios lėtai kaitinant yra koncentruojamos, sudžiovinamos ir sumalamos. Kokybiškas nevalytas cukrus, kuriam likę didelė dalis cukranendrėse esančių medžiagų. Idealiai tinka saldiems patiekalams, desertams, gėrimams, kepiniams.

Sudedamosios dalys: nevalytas cukranendrių cukrus*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikuoto nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energinės vertės 1615 kJ/ 380 kcal, riebalų 0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandenių 95 g, iš kurių cukraus 95 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0 g, druskos <0,005 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. Kilmės šalis Brazilija.

7 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti