Rapunzel nerafinuotas cukranendrių cukrus Cristallino 500 g
  • Rapunzel nerafinuotas cukranendrių cukrus Cristallino 500 g

Rapunzel nerafinuotas cukranendrių cukrus Cristallino 500 g

3000003493
4,30 €

Švelnaus skonio cukranendrių cukrus perkamas iš Rapunzel partnerių sąžiningos prekybos būdu pagal projektą „Iš rankų į rankas“. Nerafinuotas cukrus pagamintas iš tyrų cukranendrių sulčių, kurios yra sutirštinamos jas garinant ir sumaišant su cukraus kristalais. Nuo suskristalizavusio cukraus atskiriama melasa, gautas cukrus sudžiovinamas. Tuomet dalis melasos sugrąžinama atgal į cukrų, dėl ko jis įgauna švelniai auksinį atspalvį. Idealiai tinka desertams, gėrimams, saldiems patiekalams ir kepiniams saldinti.

Kiekis

Sudedamosios dalys: cukranendrių cukrus*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikuoto nr. žr. ant pakuotės. 

100 g yra: energinės vertės 1693 kJ/ 398 kcal, riebalų 0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandenių 99,5 g, iš kurių cukraus 99,5 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymų 0,1 g, druskos <0,0 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. Kilmės šalis Paragvajus. 

5 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti