Dr. Hauschka "Look 2: Impuls" odos atspalvį koreguojanti pudra 01 ACTIVATING, 8 g

420003985
27,00 €

Dr. Hauschka odos atspalvį koreguojanti pudra "01 Activating" skirta sausai, papilkėjusiai odai, kuriai suteiks gyvą, šviežią ir sveiką išvaizdą. Keturių skirtingų spalvų pudra sukurta taip, kad sulygintų veido odos atspalvį ir oda atrodytų natūraliai sveika bei švytinti. 100% sertifikuota natūrali kosmetika su mineraliniais pigmentais ir vaistinių augalų ekstraktais. Sudėtyje nėra sintetinių kvapiųjų medžiagų bei konservantų. 

Kiekis

Lygiam, gaiviam odos atspalviui. Rinktinis atspalvių derinys pudroje suteikia pavargusiai, papilkėjusiai odai šviežiai, sveikai ir švytinčiai atrodantį įvaizdį. 

Violetinė pudros spalva mažina pablyškimą; rausvas atspalvis - suteikia šviežumo ir gaivos; persikinė spalva - paryškina natūralią sveikos odos spalvą, sumažina patamsėjimus po akimis; šviesiai rudas atspalvis sujungia ir subalansuoja visas spalvas. Rezultatas - sveikai ir gyvai atrodanti oda!

Naudojimas: pudrą galite naudoti ant makiažo pagrindo ar tiesiai ant kremu sudrėkintos veido bei kaklo odos. Naudojant tiesiai ant odos ši pudra sulygins veido odos atspalvį ir pagerins sausos, išblyškusios odos išvaizdą. Naudojant kaip baigiamąją makiažo priemonę - suteiks odai matiškumo. Sukamaisiais judesiais paskirstykite pudrą ant pudros šepetėlio ir taip pat sukamaisiais judesiais paskirstykite ant veido. Geriausių rezultatų pasieksite naudojant prieš Dr. Hauschka skystą makiažo pagrindą. 

Sudėtyje dera natūralūs mineraliniai pigmentai ir maitinamieji augaliniai ekstraktai iš raminamojo perluočio ir hamamelio – nepriekaištingai odos išvaizdai. 

100% sertifikuota natūrali kosmetika su mineraliniais pigmentais ir vaistinių augalų ekstraktais. Sudėtyje nėra sintetinių kvapiųjų medžiagų bei konservantų. 

Sudedamosios dalys: 

Spalva 02 Talc, Silk (Serica) Powder, Diatomaceous Earth (Solum Diatomeae), Sodium Potassium Aluminum Silicate, Mica, Caprylic/Capric Triglyceride, Magnesium Stearate, Anthyllis Vulneraria Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, Camellia Sinensis Leaf Extract, Maltodextrin, Fragrance (Parfum)*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Tin Oxide, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Iron Oxides (CI 77491), Carmine (CI 75470), Titanium Dioxide (CI 77891).

Spalvos 01,03,04 Talc, Silk (Serica) Powder, Diatomaceous Earth (Solum Diatomeae), Sodium Potassium Aluminum Silicate, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Anthyllis Vulneraria Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf Extract, Silica, Camellia Sinensis Leaf Extract, Maltodextrin, Fragrance (Parfum)*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Sodium Carbonate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil. [May contain (+/-) Mica, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Carmine (CI 75470), Titanium Dioxide (CI 77891), Ultramarines (CI 77007)].

* iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija

4 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Dr. Hauschka kosmetika jau daugiau kaip 40 metų išsiskiria savo unikalumu – grynais augaliniais ekstraktais, aukščiausios kokybės standartais bei holistiniu požiūriu į kosmetikos gamybos procesą. Daktaro Hauschkos koncepcija yra grindžiama paprasčiausia aksioma – oda iš prigimties yra sveikas, stiprus bei protingas organas. Jei tinkamai ja rūpinsimės, nepažeidžiant jos funkcionavimo principų, oda pati palaikys savo būseną – išliks švari, graži, lygi ir švelni. Tačiau dažniausiai dirbtinių ir atitinkamai agresyvių medžiagų dėka mes maskuojame odos trūkumus ar skatiname odos pasikeitimus. Daktaro Hauschkos priemonės sukurtos tokiu būdu, kad įvyktų „bendradarbiavimas“ su natūraliais odos ritmais bei odos funkcionavimu. Švelnūs ir tuo pačiu labai efektyvūs augaliniai ekstraktai skatina ir padedą odai funkcionuoti. Tai yra odos sveikatos bei natūralaus grožio palaikymo būdas. Kiekviena sudėtinė dalis, įeinanti į Dr. Hauschka odos priežiūros priemones, atlieka svarbią misiją. Ar ji suteikia trūkstamos drėgmės, skatina odos atsparumą bei veiklumą, ar suteikia natūralų gydomąjį aromatą, kiekviena sudėtinė dalis yra kruopščiai atrenkama dėl savo išskirtinių savybių ir santykio galutiniame įvairių ingredientų mišinyje. Hauschka gamintojas WALA Heilmittel nuo pat praėjusio amžiaus 5-ojo dešimtmečio studijavo augalų ir mineralų gydomąsias savybes ir dirbo su jomis. Per dešimtmečius jie išvystė išsamų supratimą apie tai, kaip konkretūs augalai atspindi specifines odos funkcijas ir apie būdą, kaip kiekvienas augalas veikia, kad stimuliuotų odą ir palaikytų sveiką ir subalansuotą grožį. Farmacinė kompanijos patirtis jungiama su daugiau nei 35 metais pionieriško darbo holistinėje estetikoje, kad būtų sukurti gryniausi ir efektyviausiai natūralūs produktai odos priežiūrai. WALA Heilmittel palaiko aplinkai nežalingą žemės ūkio praktiką, kuo daugiau ingredientų imama iš sertifikuotų biodinaminių ir ekologinių ūkių. Biodinamika yra holistinė aplinkai nežalingo ūkio forma, kuri yra ekologinio judėjimo šaknys. WALA turi ir darbuojasi savo biodinaminiuose soduose ir fermose, kurios tiekia didelę dalį ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse. Tiesą sakant, absoliuti dauguma ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse, yra iš biodinaminių ir ekologiškų išteklių, o nei viena iš sudėtinių dalių neatkeliauja iš organizacijų, atliekančių bandymus su gyvūnais. Dr. Hauschka aplinkai draugiškos pakuotės ir natūralūs augaliniai konservantai leidžia palaikyti produktus ilgą laiką tinkamus naudoti nenaudojant sintetinių priedų. Taigi Dr. Hauschka kompanija yra pajėgi palaikyti biodinaminių ir ekologiškų augalų gyvybingumą, perteikdama jų geriausias savybes tiesiogiai Jums.

Jums taip pat gali patikti