Sante Nail Polish Remover Nagų lako valiklis 100 ml

01000004164
8,25 €

Keiskite nagų lako spalvą taip dažnai, kaip norite! Sante nagų lako valiklis su apelsinų aliejumi yra itin švelnus ir jo sudėtyje nėra acetono, vietoj jo - ekologiškas alkoholis. Lengvai ir greitai pašalina nagų laką. Sudėtyje nėra formaldehido.

Kiekis

Be acetono. Itin švelnus rankų odai. Pagamintas ekologiško alkoholio pagrindu. Su apelsinų eteriniu aliejumi. Efektyviai valo ir nepalieka nagų lako žymių.

Naudojimas: vatos diskelį sudrėkinkite valikliu ir prispauskite kelioms sekundėms ant nulakuoto nago. Tuomet nuvalykite laką einant link nago galiuko.

Sudedamosios dalys: Alcohol denat. *, Ethyl lactate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Aqua (Water), Citrus Sinensis (Orange) Peel Oil Expressed *, Lime **, Linalool **, Citral **, Farnesol **. 

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

** iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas SANTE Naturkosmetik, 31020 Salzhemmendorf, Vokietija.

4 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiškos kosmetikos gamintojas SANTE. Kiekvienas žmogus turi teisę pasirūpinti savimi, naudodamas švarias priežiūros priemones, kurių sudėtyje nėra sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. SANTE kainodaros politikos pagrindinis uždavinys – suteikti kuo didesniam žmonių ratui priėjimą prie kokybiškos ekologiškos kosmetikos. Būtent todėl produktų kainos išlieka stulbinamai žemame lygyje, o kokybė nuo to nenukenčia. SANTE remiasi naujausiomis technologijomis ir taiko novatoriškus sprendimus: visos veikliosios vertingų augalų medžiagos – aliejai ir ekstraktai – sujungtos į darnias ir veiksmingas produktų formules. Juos naudodami, pajusite akivaizdų poveikį savo odai ir plaukams – jiems bus grąžinta sveikata ir nauja energija. SANTE rūpinasi Jumis ir pasauliu! Ji visada žengia koja kojon su naujausiomis ekologiškų priemonių tendencijomis ir nuolat stebina naujais produktais.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti