Dr. Hauschka šalavijų-mėtų dezodorantas, 50 ml
  • Dr. Hauschka šalavijų-mėtų dezodorantas, 50 ml

Dr. Hauschka Šalavijų-mėtų kvapo dezodorantas, 50 ml

420001999
15,10 €

Ar mes būtume fiziškai ar protiškai aktyvūs prakaitavimas yra gyvybiškai svarbus. Jis ne tik reguliuoja mūsų kūno temperatūrą, bet ir šalina nešvarumus palikdamas ant odos rūgštinę terpę, saugančią odą nuo žalingų mikrobų. Šis neriebus Šalavijų-mėtų dezodorantas su hamameliu yra natūraliai antimikrobinis ir sutraukiantis. Dezodorantas efektyviai saugos jus visą dieną.

Kiekis

Neriebaus, gaivaus mėtų kvapo dezodoranto sudėtyje yra šalavijų ir hamamelių esencijos bei dvi natūralios su mikrobais kovojančios ir sutraukiančiomis savybėmis išsiskiriamos sudedamosios medžiagos.

Dezodoruojančio temperamentingojo mėtų ir natūralaus žolelių – šalavijų – aromatų derinys leis ilgai jausti gaivą. Mes sąmoningai atsisakėme naudoti poras kemšantį aliuminio chloridą. Mūsų rutuliniai dezodorantai, kurių sudėtyje yra vos lašas alkoholio, puikiai tinka net ir jautriausiai odai. Nepalieka dėmių ant drabužių.

Sudedamosios dalys: Aqua, Alcohol, Manihot Utilissima Starch, Triethyl Citrate, Glycerin, Salvia Officinalis Leaf Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Salvia Officinalis Oil, Mentha Viridis Leaf Oil, Parfum*, Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Citral*, Citronellol*, Coumarin*, Sodium Silicate, Sucrose Laurate, Algin, Citric Acid, Xanthan Gum.

* iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

31 Prekės

Jums taip pat gali patikti