Coslys  Dezodorantas su alūno akmenėliu “Citrinų sodas”,  50 ml
  • Coslys  Dezodorantas su alūno akmenėliu “Citrinų sodas”,  50 ml
  • Coslys  Dezodorantas su alūno akmenėliu “Citrinų sodas”,  50 ml

Coslys Dezodorantas su alūno akmenėliu “Citrinų sodas”, 50 ml

01000006896
12,99 €
Natūralaus alūno akmens pagrindu ir veikliosiomis savybėmis sukurtas Coslys dezodorantas "Citrinų sodas". Suteikia apsaugą nuo nemalonaus prakaito kvapo ir palaiko švarą neužkimšdamas porų. Gaivus citrinų kvapas suteiks švaros ir gaivos jausmą, o natūralios sudėtinės dezodotanto dalys tausos odą. 100% natūralus aromatas, sertifikuota natūrali kosmetika.
Kiekis

Natūralus alūno akmenėlis kartu su odą valančiomis medžiagomis kovoja su nemaloniu kvapu ir reguliuoja prakaitavimą, neužkimšdami porų. Šioje priemonėje esančios apsauginės sudedamosios dalys yra švelnios Jūsų odai. 100% natūralus ir gaivus kvapas išlieka su Jumis visą dieną.

Naudojimas: tepkite ant švarios, sausos odos. Šį buteliuką priemonei pasibaigus galite papildyti iš naujo.

Sudedamosios dalys: Aqua (water), potassium alum, saccharomyces ferment, prunus dulcis (sweet almond) oleosomes , xanthan gum, aloe barbadensis leaf juice powder*, glycerin, parfum (fragrance), benzyl alcohol, citric acid, dehydroacetic acid, gluconolactone, bentonite, sodium bicarbonate, sodium benzoate, potassium sorbate, linalool, limonene, citral, citronellol, geraniol. 

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

99,17% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. 24% sudėtinių dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių.

Gamintojas: Comptoir des Lys, 49360 Somloire, Prancūzija.

16 Prekės

Jums taip pat gali patikti