Rapunzel Razinos Sultana, 500g
  • Rapunzel Razinos Sultana, 500g

Rapunzel Razinos Sultana, 500g

3000003546
6,50 €

Rapunzel razinos sultana yra užaugintos ekologiškai ir džiovintos saulėje. Neapdorota, be pridėtinio cukraus. Sultana razinos yra sultingos, nesausos ir švelnaus saldaus skonio.

Kiekis

Saldžios aromatingos razinos 3-5 dienas džiūsta saulėje. Po džiovinimo jos tiesiog nuplaunamos ir perrenkamos. Tam, kad uogos nesuliptų, jos sudrėkinamos saulėgrąžų aliejumi.

Sudedamosios dalys: razinos sultana*, saulėgrąžų aliejus*. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 1279 kJ/ 302 kcal, riebalų 0,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,2 g, angliavandenių 68 g, iš kurių cukraus 67,1 g, skaidulinių medžiagų 5,2 g, baltymų 2,5 g, druskos <0,053 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

8 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti