Rapunzel džiovinti abrikosai  be kauliukų 250 g
  • Rapunzel džiovinti abrikosai  be kauliukų 250 g

Rapunzel džiovinti abrikosai be kauliukų 250 g

3000003311
6,50 €

Saulėje sunokę, saldūs demeter Rapunzel abrikosai. Užauginti ekologiškai ir švelniai džiovinti saulėje. Neapdoroti, be pridėtinio cukraus. Oranžiniai ruda spalva susidariusi natūraliai džiovinant.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Saulėje sunokę abrikosai iš Rapunzel kuruojamo ekologiškos žemdirbystės projekto Turkijoje. Neapdoroti abrikosai yra natūraliai patamsėję nuo saulės ir pasižymi intensyviu skoniu ir aromatu.

Sudedamosios dalys: abrikosai*. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

100 g yra: energinės vertės 1162 kJ/ 275 kcal, riebalų 0,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,04 g, angliavandenių 47,9 iš kurių cukraus 43,3 g, skaidulinių medžiagų 17,7 g, baltymų 5 g, druskos <0,025 g. 

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti