Rapunzel minkštos slyvos  be kauliukų 250 g
  • Rapunzel minkštos slyvos  be kauliukų 250 g

Rapunzel ekologiškos minkštos džiovintos slyvos be kauliukų 200 g

03000006640
8,95 €

Rapunzel saulėje džiovintos slyvos yra švelniai plaunamos vandens garais, kas jas padaro dar sultingesnėmis ir vaisiškesnėmis. Visiškai sunokusios slyvos iš Kalifornijos pasižymi vaisiška rūgštele ir suteikia gilų malonumą jas valgant.

Kiekis
Paskutinė prekė

Džiovintos slyvos, rehidruotos vandens garais ir pasterizuotos.

Sudedamosios dalys: džiovintos slyvos*.

* – iš ekologinių ūkių, sertifikato nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energinės vertės 966 kJ/ 229 kcal, riebalų 0,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,1 g, angliavandenių 42,2 g, iš kurių cukraus 36,4 g, skaidulinių medžiagų 15,8 g, baltymų 2 g, druskos <0,018 g.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti