Sante plaukų lakas, 150 ml
  • Sante plaukų lakas, 150 ml

Sante plaukų formavimo lakas, 150 ml

1000004188
9,95 €

Plaukų lakas gali daryti stebuklus, jei pasirinksite geriausią ir tinkamai naudosite. Bet ar žinote skirtumą tarp įprasto plaukų lako ir Sante plaukų lako? Pastarajame yra natūralių augalinių ingredientų, kurie nepažeidžia plauko struktūros ir neleidžia plaukams prarasti formos. Sante plaukų lakas suteikia natūralią fiksaciją ir sveiką plaukų blizgesį.

Kiekis
Paskutinė prekė

Šiuo metu yra įvairiausių plaukų lakų, skirtų ir specifinei ir kasdienei plaukų priežiūrai. Sante plaukų lakas suteikia lengvą plaukų fiksavimą, išlaikantį natūralią plaukų formą ir elastingumą. Plaukai kris natūraliai, nebus sulipę. Sante plaukų lako sudėtyje nėra sintetinių ingredientų, tik pačios kokybiškiausios augalinės sudedamosios dalys. Nedažantis chna ekstraktas, sumaišytas su simondsijų ir migdolų aliejais apsaugo nuo nepageidaujamų aplinkos veiksnių.

Naudojimas: sukūrę norimą šukuoseną paimkite Sante plaukų laką ir laikant bent 20-30 cm atstumu nuo plaukų purškiant užfiksuokite.

Patarimas: Sante plaukų lakas gali būti naudojamas suteikti plaukams didesnės apimties. Nuleiskite galvą, leiskite plaukams kristi žemyn ir purškite lako prie plaukš šaknų. Leiskite plaukams kelias sekundes padžiūti, atverskite galvą ir toliau kurkite norimą šukuoseną.

Sudedamosios dalys: Alcohol denat.*, Aqua (Water), Shellac, Glycerin, Lawsonia Inermis (Henna) Extract*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Potassium Hydroxide, Parfum (Fragrance)**, Linalool**, Geraniol**, Citral**, Limonene**

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

** iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: SANTE Naturkosmetik, 31020 Salzhemmendorf, Vokietija

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiškos kosmetikos gamintojas SANTE. Kiekvienas žmogus turi teisę pasirūpinti savimi, naudodamas švarias priežiūros priemones, kurių sudėtyje nėra sintetinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. SANTE kainodaros politikos pagrindinis uždavinys – suteikti kuo didesniam žmonių ratui priėjimą prie kokybiškos ekologiškos kosmetikos. Būtent todėl produktų kainos išlieka stulbinamai žemame lygyje, o kokybė nuo to nenukenčia. SANTE remiasi naujausiomis technologijomis ir taiko novatoriškus sprendimus: visos veikliosios vertingų augalų medžiagos – aliejai ir ekstraktai – sujungtos į darnias ir veiksmingas produktų formules. Juos naudodami, pajusite akivaizdų poveikį savo odai ir plaukams – jiems bus grąžinta sveikata ir nauja energija. SANTE rūpinasi Jumis ir pasauliu! Ji visada žengia koja kojon su naujausiomis ekologiškų priemonių tendencijomis ir nuolat stebina naujais produktais.

Jums taip pat gali patikti