John Masters Organics Jūros dulksna su jūros druska ir levandomis 125 ml
  • John Masters Organics Jūros dulksna su jūros druska ir levandomis 125 ml

John Masters Organics Jūros dulksna plaukams su jūros druska ir levandomis 125 ml

01000011230
20,50 €

Gyvenimas atostogų nuotaika - su John Masters Organics Jūros dulksna plaukams. Sudėtyje esanti jūros druska ir levandų aliejus padeda plaukams įgauti tarsi vėjo suformuotą šukuoseną ir ją natūraliai užfiskuoja. Supurkškite plaukus, kiek pagniažykite tarp delnų ir nerūpestingas įvaizdis jau čia! Jūros druska suteikia formą, padidina apimtį, levandų aliejus saugo ir drėkina.

Kiekis

Ši USDA Organic sertifikuota plaukų priežiūros priemonė prigludusiems, ploniems plaukams akimirksniu suteikia daugiau apimties ir tekstūros, kaip po dienos paplūdimyje. Tikra jūros druska suteikia kaip tik reikiamą kiekį apimties, tekstūros ir fiksavimo natūralioms bangoms. Idealiai tinka žaviai netvarkingų, laisvų garbanų formavimui. Levandų aliejus ir alavijų sultys drėkina plaukus ir suteikia jiems žvilgesio. Palaiko natūralias garbanas, neišsausindama plaukų. Jūros druska sugeria riebalų perteklių tarp galvos plovimų.

95% ir daugiau šios priemonės sudaro sertifikuotos ekologiškos žaliavos. Nebandyta su gyvūnais.

Naudojimas: purkškite ant drėgnų arba sausų plaukų. Leiskite išdžiūti natūraliai arba džiovinkite difuzoriumi.

Patarimas: supinkite plaukus į dvi kasas ir užpurkškite ant jų dulksnos. Išdžiovinkite džiovintuvu ir garbanas išleiskite.

Sudedamosios dalys: Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe)*, Glycerin*, SD Alcohol 38-B (Lavender Blended Alcohol)*, Sodium Chloride (Sea Salt Blend), Linalool**, Geraniol**, Limonene**, Coumarin**.

* sertifikuoti ekologiški ingredientai

** iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: John Masters Organicstm 77 Sullivan Str. NYC 10012, JAV.

3 Prekės

Jums taip pat gali patikti