Rapunzel mažesnio riebumo kakavos milteliai 250 g
  • Rapunzel mažesnio riebumo kakavos milteliai 250 g

Rapunzel mažesnio riebumo kakavos milteliai 250 g

3000003397
6,95 €

Rapunzel kakavos milteliuose yra 100% tik kakava, be pridėtinio cukraus ir su nuostabiu šokoladiniu skoniu! Pagaminta pagal sąžiningos prekybos (fair trade) taisykles, remiantis projektu “Iš rankų į rankas”.

Kiekis
Paskutinė prekė

100% kakavos milteliai be jokių priedų, sodraus šokoladinio skonio ir aromato. Lotynų Amerikoje augančią kakavą Rapunzel perka iš savo partnerių, remdamiesi projektu “Iš rankų į rankas”. Tai užtikrina aukštas socialines garantijas vietos ūkininkams ir geresnę žaliavų kokybę galutiniam vartotojui. Iš pradžių kakavos pupelės yra fermentuojamos, tuomet nuplaunamos ir paskrudinamos, kad atsiskleistų šokoladui būdingas aromatas. Tuomet pupelės yra spaudžiamos, iš jų išgaunamas kakavos sviestas, o kietoji masė susmulkinama iki miltelių.

Sudedamosios dalys: mažesnio riebumo kakavos milteliai*. *– iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Vartojimas: karštam šokoladui ruošti (labai dera su nerafinuotu žaliaviniu Rapadura cukranendrių cukrumi ir karštu pienu), kepiniams ir desertams.

100 g yra: energinės vertės 1409 kJ/ 339 kcal, riebalų 11 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 6,9 g, angliavandenių 14,5 g, iš kurių cukraus 0,3 g, skaidulinių medžiagų 34,7 g, baltymų 28,1 g, druskos <0,05 g,

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti