Rapunzel apvalieji pieno ryžiai pudingams 500 g
  • Rapunzel apvalieji pieno ryžiai pudingams 500 g

Rapunzel apvalieji pieno ryžiai pudingams 500 g

3000003484
3,95 €

Minkšti ir natūraliai saldūs apvalieji Rapunzel ryžiai pudingams iš Po slėnio šiaurės Italijoje. Ten ryžių laukai natūraliai dėkinami šviežiu Alpių kalnų vandeniu.

Gamindami ryžių pudingą, dalį pieno pakeiskite augaliniu kokosų pienu ir gaminimo pabaigoje įberkite žiupsnelį natūralios vanilės. Mėgaukitės tobulos konsistencijos ryžių pudingu!

Kiekis

Pudingams, košėms ir desertams. Labai skanu virti su kokosų pienu ir gardinti burbonine vanile.

Sudedamosios dalys: šlifuoti pieno ryžiai*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikuoto nr. žr. ant pakuotės. 

Paruošimas: 150 g ryžių virti su 750 ml-1 l pieno ar vandens žemoje temperatūroje.

100 g yra: energinės vertės 1480 kJ/ 349 kcal, riebalų 0,6 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,1 g, angliavandenių 77,7 g, iš kurių cukraus 0,2 g, skaidulinių medžiagų 1,4 g, baltymų 7,4 g, druskos <0,01 g. 

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija. Kilmės šalis Italija.

12 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti