Attitude Eco-Friendly Diswashing liquid wildflowers Indų ploviklis lauko gėlių kvapo 700 ml

07000000244
5,95 €

„Attitude“ indų ploviklis yra saugi alternatyva cheminiams plovikliams. Ploviklis puikiai pašalis pridžiūvusius maisto likučius ar riebalus nuo indų! Kodėl gi nepasirinkus "Attitude"? „EcoLogo“ sertifikuotas, neutralus CO2.

Kiekis

Ploviklis plauti indus rankomis. Netinka automatinėms indaplovėms.

Pagaminta iš augalinių ir mineralinių sudedamųjų dalių. Su hipoalerginėmis putojančiomis medžiagomis - švelniomis rankoms, bet negailestingoms riebalams. Sudėtyje nėra galimai žalingų konservantų - parabenų, formaldehidų, benzil alkoholio, fenoksietanolio. 

Sertifikuota EcoLogo® - tai reiškia, kad ši namų valymo priemonė daro minimalią įtaką aplinkai. Tinka veganams. Daugiau informacijos rasite: www.cleanattitude.com

Dozavimas: 2 ml ploviklio įpilti į 1 l karšto vandens ir plauti indus. Standartinio dydžio plautuvei pakanka 15 ml ploviklio.

Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudedamosios dalys: <5% anionic surfactants (coco-glucoside), <5% non-ionic surfactants (lauryl glucoside). Sudėtyje taip pat yra: water, sodium chloride, sodium gluconate, sodium citrate, camellia sinensis (green tea) leaf extract, hexyl salicylate (floral), amyl salicylate (floral).

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

6 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti