ATTITUDE Dishwasher Eco-Pouches Tabletės indaplovėms „Viskas viename“ 26 pak. (520 g)
  • ATTITUDE Dishwasher Eco-Pouches Tabletės indaplovėms „Viskas viename“ 26 pak. (520 g)

Attitude Dishwasher Eco-Pouches Tabletės indaplovėms „Viskas viename“ 26 tab., 416 g

07000000235
10,99 €

Tai, ką šiandien nuleidžiame vamzdžiais - rytoj gersime. Attitude tabletės indaplovėms rūpinasi aplinka. Jų sudėtyje nėra fosfatų ir kitų nerimą kelinačių ingredientų, tabletės pagamintos iš hipoalerginių, augalinių ir mineralinė kilmės ingredientų, saugių Jūsų šeimai ir aplinkai.

Kiekis

Naudojimo būdas: vienam indų plovimui naudokite vieną pakelį. Neišpakuokite ir nepradurkite pakelio. Pakelį dėkite į pagrindinį indaplovės skyrelį ir nedelsiant uždarykite. Pakelius imkite tik sausomis rankomis. Dėžutę laikykite sandariai uždarytą sausoje vietoje.

Dėmesio: gali dirginti odą. Gali dirginti akis. Neleiskite priemonei patekti į akis, ant odos ar drabužių. Saugoti nuo vaikų. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu mažiausiai 15 minučių. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. Nesukelti vėmimo. Patekus ant odos, gerai nuplauti vandeniu.

Sudedamosios dalys: 5-15% oxygen-based bleaching agents (sodium percarbonate), <5% vegetable non-ionic surfactants, <5% enzymes. Sudėtyje taip pat yra: Sodium citrate, sodium chloride, sodium carbonate, sodium silicate, glycerin.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8. 

8 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti