Etamine du Lys Nature Citrinų-mėtų kvapo indų ploviklis, 1l

07000001249
7,50 €

Itin koncentruotas! Etamine du Lys indų ploviklis su citrinomis ir mėtomis suteikia indams švytinčios švaros, o kartu rūpinasi rankų oda dėl savo neutralaus pH. Natūralus citrinų ir mėtų kvapas suteikia išplautiems indams gaivos, o efektyvi formulė - šiugždančios švaros jausmą!

Kiekis

Skirtas visiems kasdien plaunamiems indams. Greitai išdžiūsta, nepalikdamas dėmių, o indai tampa spindinčiai švarūs. Neutralus pH, nedirgina rankų odos. Su ekologiškais citrinų ir mėtų eteriniais aliejais. Užtenka vos kelių lašų pilnai kriauklei indų išplauti.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys: >30%: vanduo, 5-15%: nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, anioninės paviršiaus aktyvios medžiagos, <5%: amfoterinės paviršiaus aktyviosios medžiagos, natrio benzoatas ir kalio sorbatas (konservantai), natrio chloridas, tetranatrio glutamato diacetatas, 100% natūralūs kvapikliai, citrinų eterinis aliejus(1) ir mėtų eterinis aliejus(1) (citralis(2), limonenas(2)). (1) iš ekologiškai užaugintų augalų (0,01% bendro kiekio), (2) natūraliai esantys eteriniuose aliejuose.

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

5 Prekės

Jums taip pat gali patikti