Etamine Du Lys indų ploviklis su bergamočių ir čiobrelių aromatu 1 l
  • Etamine Du Lys indų ploviklis su bergamočių ir čiobrelių aromatu 1 l

Etamine Du Lys indų ploviklis su bergamočių ir čiobrelių aromatu 1 l

07000011141
7,50 €

Koncentruota formulė! Bergamočių ir čiobrelių aromato indų ploviklis „Etamine du Lys“ išplauna indus ir nepažeidžia natūralaus odos pH. Sudėtyje esančios natūralios plaunamosios medžiagos užtikrina, kad ir nedideliu indų ploviklio kiekiu puikiai išplausite indus. Gaivus kvapas, švarūs ir blizgantys indai, bei apsaugota rankų oda! 

Kiekis
Paskutinė prekė

Pakuotės gamyboje panaudotas iš dalies perdirbtas plastikas.

Naudojimas: keletą lašų ploviklio įpilkite po tekančiu vandeniu ir plaukite indus. Perskalaukite švariu geriamuoju vandeniu. Tausodami aplinką laikykitės naudojimo instrukcijos.

Sudedamosios dalys: <5% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (iš kokosų ir palmių), amfoterinės paviršinio aktyvumo medžiagos (iš kokosų ir palmių), nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (iš javų ir cukranendrių), konservantas: pieno rūgštis, 100% natūralios kvapiosos medžiagos iš bergamočių ir čiobrelių (sudėtyje yra eterinio čiobrelių aliejaus*, limoneno, linalolio).

Dėmesio: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prireikus medikų pagalbos turėkite su savimi šią pakuotę ar etiketę.

99% sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. *0,01% sudedamųjų dalių yra iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Sertifikuotas ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija.

2 Prekės

Jums taip pat gali patikti