• −15%
  • Nauja
FOURMI verte Indų ploviklis 1l
  • FOURMI verte Indų ploviklis 1l

Savaitės prekė FOURMI verte Indų ploviklis 1l

07000011143
5,20 €
4,42 € Sutaupote 15%

Nuo šiol galima suderinti ekologišką ir ekonomišką! FOURMI verte natūralus indų ploviklis su soda ir ekologišku citrinų eteriniu aliejumi. Nebandyta su gyvūnais. Tinka veganams.

Kiekis

100% natūralaus citrinų aromato. Sudėtyje yra sodos. Biologiškai suyranti formulė.

Šis indų ploviklis plauna, šalina riebalus ir leidžia indams suspindėti! Galima naudoti dėmių iš audinių šalinimui: užpilkite ant dėmės prieš skalbiant ir dėkite į skalbimo būgną.

Naudojimas: įlašinkite kelis lašus ploviklio po bėgančiu vandeniu. Išplautus indus perskalaukite švariu geriamuoju vandeniu. Leiskite išdžiūti. Tausodami aplinką ir vandenį indus plaukite į kriauklę prileidus vandens, o ne po bėgančiu vandeniu ir vadovaukitės priemonių dozavimo instrukcija. Efektyvus plovimas nereikalauja gausių putų.

Sudedamosios dalys: <5%: anioninės ir nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, specialiosios paviršiaus aktyvumo medžiagos, 100% natūralios kvapiosios medžiagos (be kita ko: citrinų eterinis aliejus*) (limonenas), pieno rūgštis. Sudėtyje taip pat yra: vandens, druskos, natrio bikarbonato*, rišančiųjų medžiagų.

99,4% visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.

*0,01% sudedamųjų dalių yra užauginta ekologiškai. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, 12, rue de la Blanchardière 49300 Cholet, Prancūzija.

9 Prekės

Jums taip pat gali patikti