Etamine du Lys Nature Citrinų-mėtų kvapo indų ploviklis, 5l

00000000204
32,50 €

Itin koncentruotas! Etamine du Lys indų ploviklis su citrinomis ir mėtomis suteikia indams švytinčios švaros, o kartu rūpinasi rankų oda dėl savo neutralaus pH. Natūralus citrinų ir mėtų kvapas suteikia išplautiems indams gaivos, o efektyvi formulė - šiugždančios švaros jausmą!

Kiekis
Paskutinė prekė

Skirtas visiems kasdien plaunamiems indams. Greitai išdžiūsta, nepalikdamas dėmių, o indai tampa spindinčiai švarūs. Neutralus pH, nedirgina rankų odos. Su ekologiškais citrinų ir mėtų eteriniais aliejais. Užtenka vos kelių lašų pilnai kriauklei indų išplauti.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Dar didesnis kiekis - dar ekonomiškiau ir dar mažiau plastiko!

Sudedamosios dalys: >30%: vanduo, 5-15%: nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, anioninės paviršiaus aktyvios medžiagos, <5%: amfoterinės paviršiaus aktyviosios medžiagos, natrio benzoatas ir kalio sorbatas (konservantai), natrio chloridas, tetranatrio glutamato diacetatas, 100% natūralūs kvapikliai, citrinų eterinis aliejus(1) ir mėtų eterinis aliejus(1) (citralis(2), limonenas(2)). (1) iš ekologiškai užaugintų augalų (0,01% bendro kiekio), (2) natūraliai esantys eteriniuose aliejuose.

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija

1 Vienetas

Jums taip pat gali patikti