Sodasan  Indų skalavimo priemonė indaplovėms, 500ml
  • Sodasan  Indų skalavimo priemonė indaplovėms, 500ml

Sodasan Indų skalavimo priemonė indaplovėms, 500ml

7000003732
6,95 €

Sodasan indų skalavimo priemonė indaplovėms suteikia ką tik išplautiems indams blizgesio - ir jokių vandens lašelių! Tyrimais patvirtinta hipoalerginė priemonė. Netoksiškas, be fermentų, kvapo ir GMO. „Ecocert“ ir „Ecogarantie“ sertifikuota.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Šis indų skalavimo skystis indaplovėms mažina vandens spaudimą indų paviršiuje, dėl ko šie nudžiūsta greičiau. Rezultatas – spindintys indai be jokių dėmių. Be enzimų, be GMO, sertifikuota ECOCERT, testuota hipoalerginė priemonė. Netoksinė, saugi aplinkai.

Dozavimas: pilkite šį skalavimo skystį į specialų indaplovės skyrelį. Vadovaukitės nurodymais dėl dozavimo, kaip nurodyta jūsų indaplovės instrukcijoje. Periodiškai papildykite savo indaplovę Sodasan atstatomąja druska.

Sudedamosios dalys: >30 vandens, 15-30% citrinos rūgšties, 5-15% alkoholio, <5% citrato, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos iš cukraus.

Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: dėmesio! Dirgina akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.  Venkite kontakto su oda ir akimis. Patekus ant odos ar į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

Jums taip pat gali patikti