Sodasan indų ploviklis su citrinų aromatu 1 l
  • Sodasan indų ploviklis su citrinų aromatu 1 l

Sodasan indų ploviklis su citrinų aromatu 1 l

7000003734
7,50 €

Sodasan indų ploviklis su citrinų aromatu yra tinkamas naudoti krištolinių, sidabrinių, porceliano ir visų įprastų indų ir įrankų plovimui. Produktas yra ne tik efektyvus, bet ir labai ekonomiškas - užtenka 250 plovimų. Sudėtyje nėra sintetinių ingredientų, konservantų, dažiklių ar kvapiklių. Sertifikuota ECOCERT ir „Ecogarantie“.

Kiekis

Koncentruotas indų ploviklis, skirtas indus plauti rankomis. Indai vėl žvilgės švara! Tinka ir gležnam krištolui, porcelianui bei sidabriniams stalo įrankiams. Sertifikuota ECOCERT. Tausoja rankų odą. Testuota hipoalerginė priemonė su grynais eteriniais aliejais. Be dažiklių ir konservantų.

Dozavimas: 1 kartą paspaudę buteliuko šonus įpilkite ploviklio į 9-13 l vandens. 500 ml ploviklio užteks 125 indų plovimams (pilnai kriauklei indų).

Sudedamosios dalys: >30% vandens, 15-30% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų (kokosų alkoholio sulfatas), <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų iš cukraus, actas, natrio chloridas, citrinų rūgštis, pieno rūgštis, eteriniai aliejai, kurių sudėtyje yra citralio, limoneno ir geraniolio.

Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

10 Prekės

Jums taip pat gali patikti