Sodasan bekvapis indų ploviklis 500 ml
  • Sodasan bekvapis indų ploviklis 500 ml

Sodasan bekvapis indų ploviklis 500 ml

7000003735
4,95 €

Sodasan bekvapis indų ploviklis yra tinkamas naudoti visiems įprastiems indams, taip pat krištolui, sidabrui, porcelianui. Produktas itin efektyvus ir ekonomiškas - užtenka net 125 plovimams! Bekvapis - tiks itin jautiems žmonėms. Sudėtyje nėra sintetinių ingredientų, konservantų, dažiklių ar kvapiklių. Sertifikuota ECOCERT ir „Ecogarantie“.

Kiekis

Koncentruotas, bekvapis, švelnus jautriai rankų odai indų ploviklis, skirtas indus plauti rankomis. Indai vėl žvilgės švara! Tinka ir gležnam krištolui, porcelianui bei sidabriniams stalo įrankiams. Sertifikuota ECOCERT. Tausoja rankų odą. Testuota hipoalerginė priemonė su grynais eteriniais aliejais. Be dažiklių ir konservantų.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, 15-30% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų iš cukraus, <5% kokoil-alaninatas, druska, citratas, ksantano guma.

Dozavimas: 1 kartą paspaudę buteliuko šonus įpilkite ploviklio į 9-13 l vandens.

Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726.

6 Prekės

Jums taip pat gali patikti