Dr. Hauschka raminamoji intensyvi priežiūros priemonė, 40 ml
  • Dr. Hauschka raminamoji intensyvi priežiūros priemonė, 40 ml
  • Dr. Hauschka raminamoji intensyvi priežiūros priemonė, 40 ml

Dr. Hauschka raminamoji intensyvios priežiūros priemonė, 40 ml

429000220
48,05 €

Dr. Hauschka intensyvios priežiūros priemonė su specialiai atrinktais gamtos turtais ritmizuotoje formoje. Papildykite ja savo kasdienę odos priežiūros rutiną. Ingredientai palaiko odą, kai ji praranda pusiausvyrą ir jai reikalingas harmonizuojantis impulsas. Tinka itin jautriai, sudirgusiai, paraudusiai odai.

Kiekis
Paskutinė prekė

Ši priemonė yra sukurta itin jautriai odai. Priemonė odą efektyviai ramina ir stiprina odos funkcijas, jos atsparumą aplinkos poveikiui. Sudėtyje esantis mineralinis vanduo, hamamelių ir kitų vaistinių augalų esencijos mažina veido odos jautrumą, ramina išsausėjimą, raudonį ir kitokius sudirgimus, stangrina odą, didina jos elastingumą, drėkina ir skaistina ją. Oda tampa švelni, skaisti ir lygi.

Tinka veganams.

Naudojimas: priemonė skirta 28 dienų kursui, naudoti ryte ir vakare vietoje įprasto toniko. Vakare po šios priemonės daugiau nieko nebetepti. Vienam kartui purkškite apie 5 paspaudimus. Rekomenduojama naudoti šią priemonę keičiantis metų laikams ir odos būklei.

Sudedamosios dalys: Aqua, Rosa Damascena Flower Water, Maris Sal, Hamamelis Virginiana Leaf Water, Parfum*, Citronellol*, Hamamelis Virginiana Leaf Extract¹, Anthyllis Vulneraria Extract¹, Kalanchoe Daigremontiana Leaf Extract¹, Mesembryanthemum Crystallinum Extract1, Cichorium Intybus Extract¹, Anagallis Arvensis Extract¹, Urtica Dioica Extract¹, Althaea Officinalis Leaf Extract1, Tourmaline¹, Alcohol.

¹ išgauta maišant ritminiu būdu

* iš natūralių eterinių aliejų

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

2 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Dr. Hauschka kosmetika jau daugiau kaip 40 metų išsiskiria savo unikalumu – grynais augaliniais ekstraktais, aukščiausios kokybės standartais bei holistiniu požiūriu į kosmetikos gamybos procesą. Daktaro Hauschkos koncepcija yra grindžiama paprasčiausia aksioma – oda iš prigimties yra sveikas, stiprus bei protingas organas. Jei tinkamai ja rūpinsimės, nepažeidžiant jos funkcionavimo principų, oda pati palaikys savo būseną – išliks švari, graži, lygi ir švelni. Tačiau dažniausiai dirbtinių ir atitinkamai agresyvių medžiagų dėka mes maskuojame odos trūkumus ar skatiname odos pasikeitimus. Daktaro Hauschkos priemonės sukurtos tokiu būdu, kad įvyktų „bendradarbiavimas“ su natūraliais odos ritmais bei odos funkcionavimu. Švelnūs ir tuo pačiu labai efektyvūs augaliniai ekstraktai skatina ir padedą odai funkcionuoti. Tai yra odos sveikatos bei natūralaus grožio palaikymo būdas. Kiekviena sudėtinė dalis, įeinanti į Dr. Hauschka odos priežiūros priemones, atlieka svarbią misiją. Ar ji suteikia trūkstamos drėgmės, skatina odos atsparumą bei veiklumą, ar suteikia natūralų gydomąjį aromatą, kiekviena sudėtinė dalis yra kruopščiai atrenkama dėl savo išskirtinių savybių ir santykio galutiniame įvairių ingredientų mišinyje. Hauschka gamintojas WALA Heilmittel nuo pat praėjusio amžiaus 5-ojo dešimtmečio studijavo augalų ir mineralų gydomąsias savybes ir dirbo su jomis. Per dešimtmečius jie išvystė išsamų supratimą apie tai, kaip konkretūs augalai atspindi specifines odos funkcijas ir apie būdą, kaip kiekvienas augalas veikia, kad stimuliuotų odą ir palaikytų sveiką ir subalansuotą grožį. Farmacinė kompanijos patirtis jungiama su daugiau nei 35 metais pionieriško darbo holistinėje estetikoje, kad būtų sukurti gryniausi ir efektyviausiai natūralūs produktai odos priežiūrai. WALA Heilmittel palaiko aplinkai nežalingą žemės ūkio praktiką, kuo daugiau ingredientų imama iš sertifikuotų biodinaminių ir ekologinių ūkių. Biodinamika yra holistinė aplinkai nežalingo ūkio forma, kuri yra ekologinio judėjimo šaknys. WALA turi ir darbuojasi savo biodinaminiuose soduose ir fermose, kurios tiekia didelę dalį ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse. Tiesą sakant, absoliuti dauguma ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse, yra iš biodinaminių ir ekologiškų išteklių, o nei viena iš sudėtinių dalių neatkeliauja iš organizacijų, atliekančių bandymus su gyvūnais. Dr. Hauschka aplinkai draugiškos pakuotės ir natūralūs augaliniai konservantai leidžia palaikyti produktus ilgą laiką tinkamus naudoti nenaudojant sintetinių priedų. Taigi Dr. Hauschka kompanija yra pajėgi palaikyti biodinaminių ir ekologiškų augalų gyvybingumą, perteikdama jų geriausias savybes tiesiogiai Jums.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti