Dr. Hauschka  Skaistinamoji garų vonelė, 100 ml
  • Dr. Hauschka  Skaistinamoji garų vonelė, 100 ml
  • Dr. Hauschka  Skaistinamoji garų vonelė, 100 ml

Dr. Hauschka Skaistinamoji garų vonelė, 100 ml

429000021
25,00 €

Dr. Hauschka skaistinamoji garų vonelė atveria poras, skaistina odą ir paruošią ją tolimesniam giliam valymui naudojant Dr. Hauschka molio kaukę. Priemonė garinei vonelei apsaugos nuo paraudimų, odos bėrimų, inkštirų susidarymo. Sudėtyje esantys ramunėlių, hamamelių ir saulučių ekstraktai skatina odos regeneraciją, valo, mažina poras ir apsaugo nuo bėrimų susidarymo.

Kiekis

Tinka įvairios būklės odai, tačiau ypač – riebiai ir dėmėtai. Augaliniai komponentai, veikdami su karštais garais skatina natūralų odos valymosi procesą, ramina jautrią odą. Vonelė palengvina užsikimšusių porų atsivėrimą, pastebimai sumažina raudonį, suminkština inkštirus ir nešvarumus bei paruošia odą valomosios molio kaukės naudojimui.

Tinka veganams.

Naudojimas: į karšto, garuojančio (ne verdančio) vandens dubenėlį (0,5l) įpilkite du valgomuosius šaukštus šio skysčio. Apsigaubkite rankšluosčiu, palinkite virš garų vonelės. Jautrią odą garinkite apie 5 min., normalią – apie 10 min, riebią – apie 15 min. Po to naudokite Dr. Hauschka valomąjį molį.

Sudedamosios dalys: Aqua, Bellis Perennis Flower Extract, Alcohol, Tropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem Extract, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract.

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija. 

8 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Dr. Hauschka kosmetika jau daugiau kaip 40 metų išsiskiria savo unikalumu – grynais augaliniais ekstraktais, aukščiausios kokybės standartais bei holistiniu požiūriu į kosmetikos gamybos procesą. Daktaro Hauschkos koncepcija yra grindžiama paprasčiausia aksioma – oda iš prigimties yra sveikas, stiprus bei protingas organas. Jei tinkamai ja rūpinsimės, nepažeidžiant jos funkcionavimo principų, oda pati palaikys savo būseną – išliks švari, graži, lygi ir švelni. Tačiau dažniausiai dirbtinių ir atitinkamai agresyvių medžiagų dėka mes maskuojame odos trūkumus ar skatiname odos pasikeitimus. Daktaro Hauschkos priemonės sukurtos tokiu būdu, kad įvyktų „bendradarbiavimas“ su natūraliais odos ritmais bei odos funkcionavimu. Švelnūs ir tuo pačiu labai efektyvūs augaliniai ekstraktai skatina ir padedą odai funkcionuoti. Tai yra odos sveikatos bei natūralaus grožio palaikymo būdas. Kiekviena sudėtinė dalis, įeinanti į Dr. Hauschka odos priežiūros priemones, atlieka svarbią misiją. Ar ji suteikia trūkstamos drėgmės, skatina odos atsparumą bei veiklumą, ar suteikia natūralų gydomąjį aromatą, kiekviena sudėtinė dalis yra kruopščiai atrenkama dėl savo išskirtinių savybių ir santykio galutiniame įvairių ingredientų mišinyje. Hauschka gamintojas WALA Heilmittel nuo pat praėjusio amžiaus 5-ojo dešimtmečio studijavo augalų ir mineralų gydomąsias savybes ir dirbo su jomis. Per dešimtmečius jie išvystė išsamų supratimą apie tai, kaip konkretūs augalai atspindi specifines odos funkcijas ir apie būdą, kaip kiekvienas augalas veikia, kad stimuliuotų odą ir palaikytų sveiką ir subalansuotą grožį. Farmacinė kompanijos patirtis jungiama su daugiau nei 35 metais pionieriško darbo holistinėje estetikoje, kad būtų sukurti gryniausi ir efektyviausiai natūralūs produktai odos priežiūrai. WALA Heilmittel palaiko aplinkai nežalingą žemės ūkio praktiką, kuo daugiau ingredientų imama iš sertifikuotų biodinaminių ir ekologinių ūkių. Biodinamika yra holistinė aplinkai nežalingo ūkio forma, kuri yra ekologinio judėjimo šaknys. WALA turi ir darbuojasi savo biodinaminiuose soduose ir fermose, kurios tiekia didelę dalį ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse. Tiesą sakant, absoliuti dauguma ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse, yra iš biodinaminių ir ekologiškų išteklių, o nei viena iš sudėtinių dalių neatkeliauja iš organizacijų, atliekančių bandymus su gyvūnais. Dr. Hauschka aplinkai draugiškos pakuotės ir natūralūs augaliniai konservantai leidžia palaikyti produktus ilgą laiką tinkamus naudoti nenaudojant sintetinių priedų. Taigi Dr. Hauschka kompanija yra pajėgi palaikyti biodinaminių ir ekologiškų augalų gyvybingumą, perteikdama jų geriausias savybes tiesiogiai Jums.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti