Sodasan vaisių ir daržovių ploviklis, 500 ml
  • Sodasan vaisių ir daržovių ploviklis, 500 ml

Sodasan vaisių ir daržovių ploviklis, 500 ml

07000006837
6,50 €

Vaškas, cheminės medžiagos, dirvožemio likučiai ir kiti nešvarumai ant Jūsų vaisių ir daržovių? Vaisių ir daržovių ploviklis Sodasan yra 100% natūralus, efektyvus ir saugus. Švelnaus greipfrutų kvapo, nepalieka likučių ar poskonio. Plaukite obuolius, pomidorus, paprikas, agurkus, burokus, taip pat mažus vaisius ir net uogas! Sertifikuota ECOCERT ir Ecogarantie. Sudėtyje nėra fermentų, GMO.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Sertifikuota Ecogarantie, švelnaus greipfrutų aromato, be enzimų, be GMO, tinka veganams. Sodasan vaisių ir daržovių ploviklis pašalina nešvarumus ir nepageidaujamas apnašas (vašką, žemę, žemės ūkyje naudojamus chemikalus) nuo paviršiaus ir nepalieka jokio poskonio. Plauna įvairius produktus, tokius kaip obuoliai, vynuogės, pomidorai, paprikos, agurkai, brokoliai ir kt. Efektyvus ir saugus. Tinka naudoti ir trapiems, minkštiems vaisiams ir uogoms.

Naudojimas: gausiai apipurkškite šiuo plovikliu, gerai patrinkite arba tiesiog palikite ant minkštų paviršių 20-30 sekundžių ir po to gerai nuskalaukite. Nerekomenduojama grybams dėl jų porėtos struktūros.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų iš cukraus, anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (muilas), alkoholis, natrio hidrogenkarbonatas, citratas, kvapai, kurių sudėtyje yra limoneno. 100% sudėtinių dalių yra natūralios kilmės. Daugiau informacijos galite rasti: www.sodasan.com

Sertifikuota ECOCERT Greenlife F.32600 ir Certisys. Daugiau informacijos rasite: www.sodasan.com

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Patekus į akis, nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: SODASAN Wasch- und Reinigunsmittel GmbH, Rudolf Diesel Str. 19, D-26670 Uplengen-Jübberde, Vokietija. Info@sodasan.com, tel. nr.: 0800-7632726

Jums taip pat gali patikti