ATTITUDE Žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis 475 ml
  • ATTITUDE Žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis 475 ml

Attitude Žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis 475 ml

07000007142
7,85 €

Attitude Žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis - saugi alternatyva cheminėms valymo priemonėms. Idealiai tinka saugiam, veiksmingam ir natūraliam visų paviršių, su kuriais liečiasi vaikai, valymui. Namų paviršiai ir žaislai vėl bus švarūs be aršių cheminių medžiagų! Hipoalerginis, sertifikuotas „EcoLogo“, neutralus CO2.

Kiekis
Paskutinė prekė

Bekvapis, koncentruotas.

Industrinių kancerogeninių teršalų – 1,4-dioksano ir etileno oksido – yra periodiškai randama buities priežiūros priemonėse. Šioje Attitude priemonėje nėra minėtų šalutinių produktų, kurie Kalifornijos valstijos teisės aktuose (Proposition 65) yra įvardijami kaip kancerogenai žmogaus organizmui.

Sertifikuota EcoLogo®. CO2 neutrali priemonė. Tinka veganams. Saugi priemonė septiniams rezervuarams. Hipoalerginė priemonė. Nebandyta su gyvūnais. Daugiau informacijos rasite: www.cleanattitude.com

Naudojimas: purkškite ant paviršiaus ir valykite šluoste. Idealiai tinka saugiam ir natūraliam vaikams pasiekiamų paviršių valymui.

Sudedamosios dalys: >30% vandens, <5% kaprililo gliukozido, <5% miristilo gliukozido, <5% natrio citrato, <5% natrio bikarbonato.

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8.

1 Vienetas

Jums taip pat gali patikti

ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Detergent Baby 3X Vaikų drabužėlių skalbiklis, 1,05 l
  • Trumpesnis galiojimas
  • −30%
skalbimui
Attitude...
"Attitude" bekvapis, hipoalerginis vaikų drabužėlių...
10,14 € Įprasta kaina −30% 14,49 € Kaina
ATTITUDE Eco-Friendly Laundry Softener Baby Bekvapis hipoalerginis vaikiškų skalbinių minkštiklis, 1,04 l
  • Trumpesnis galiojimas
  • −40%
skalbimui
Attitude...
Natūralus Attitude vaikiškų skalbinių minkštiklis yra...
4,79 € Įprasta kaina −40% 7,99 € Kaina