Attitude Žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis 475 ml

07000007142
7,95 €

Attitude Žaislų ir vaikams pasiekiamų paviršių valiklis - saugi alternatyva cheminėms valymo priemonėms. Idealiai tinka saugiam, veiksmingam ir natūraliam visų paviršių, su kuriais liečiasi vaikai, valymui. Namų paviršiai ir žaislai vėl bus švarūs be aršių cheminių medžiagų! Hipoalerginis, sertifikuotas „EcoLogo“, neutralus CO2.

Kiekis

Bekvapis, koncentruotas. Galima nenuskalauti.

Industrinių kancerogeninių teršalų – 1,4-dioksano ir etileno oksido – yra periodiškai randama buities priežiūros priemonėse. Šioje Attitude priemonėje nėra minėtų šalutinių produktų, kurie Kalifornijos valstijos teisės aktuose (Proposition 65) yra įvardijami kaip kancerogenai žmogaus organizmui.

Hipoalerginė priemonė - tinka naudoti jautrią odą turintiems žmonėms.

Sertifikuota EcoLogo® - tvari ir suyranti priemonė. CO2 neutrali. Tinka veganams. Saugi priemonė septiniams rezervuarams. 

Daugiau informacijos rasite: www.cleanattitude.com

Naudojimas: purkškite ant paviršiaus ir valykite šluoste. Idealiai tinka saugiam ir natūraliam vaikams pasiekiamų paviršių valymui.

Sudedamosios dalys: <5% non-ionic surfactants (caprylyl glucoside, myristyl glucoside). Sudėtyje taip pat yra: water, sodium citrate, sodium bicarbonate, saponins.

Saugumo instrukcijos: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis nedelsiant skalaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į gydytoją. Prarijus nedelsiant kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę ar etiketę.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8

16 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo EcoLogo logotipas ant Attitude pakuočių užtikrina, jog gamyboje naudojamos žaliavos, paruoštos vartoti priemonės ir jų naudojimas atitinka ISO 14024 aplinkosaugos standartą ir Kanados vyriausybės patvirtintos gamtos apsaugos programos reikalavimus. Kitaip tariant – tausoja gamtą ir žmogaus sveikatą.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti