EDL NATURE bekvapis Marselio muilas, 100 g
  • EDL NATURE bekvapis Marselio muilas, 100 g

Etamine Du Lys Nature bekvapis Marselio muilas, 100 g

01000007949
3,95 €

Marselio muilas yra gaminamas tradiciniu Provanso būdu. Šio muilo sudėtyje yra 70% aukštos kokybės palmių aliejaus ir 30% aliejaus, pagaminto iš kokoso kevalų. Be kvapiųjų medžiagų, be dažiklių, o augalinių aliejų derinys šiame muile leidžia jam švelniai, bet efektyviai pašalinti dėmes nuo drabužių. Juo galima skalbti net ir pačius jautriausius ar prabangiausius audinius - šilką, nėrinius.

Kiekis

Tradicinis Marselio muilas, verdamas senuose katiluose Prancūzijoje. Sudėtyje yra 72% augalinių aliejų, iš kurių – ir alyvuogių aliejaus (taip pat alyvpalmių ir kokosų). Be cheminių priedų, konservantų ir dažiklių.

Be gyvūninės kilmės riebalų.

Naudojimas. Dėmėms: sudrėkinkite muilą ir įtrinkite juo dėmes. Skalbkite įprastai. Skalbimui: sutarkuokite 40 g muilo 4,5 kg skalbinių. Drožles suberkite į tinklelį, o pastarąjį įdėkite per vidurį visų skalbinių. Jei skalbsite žemoje temperatūroje, drožles iš pradžių ištirpinkite karštame vandenyje.

Universalus valiklis: į buteliuką (gali būti su purškiamuoju antgaliu) suberkite 30 g tarkuoto Marselio muilo ir užpilkite 100 ml karšto vandens. Sukratykite prieš naudodami, pilkite ant plaunamų paviršių, kuriuos galima po to nuvalyti drėgna šluoste ir nuskalauti švariu vandeniu.

Juo taip pat galite plauti rankas, kūną.

Sudedamosios dalys: <30% virto muilo (70% palmių, 30% kokosų).

Gamintojas: Comptoir des Lys, 49360 Somloire, Prancūzija.

3 Prekės

Savybės

Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti