EDL NATURE Ekologiškas grindų ploviklis, 1l
  • EDL NATURE Ekologiškas grindų ploviklis, 1l

Etamine du Lys Nature Ekologiškas grindų ploviklis, 1l

07000001223
9,95 €

Etamine du Lys grindų ir lygių paviršių valiklis su apelsinų eteriniu aliejumi. Valiklis ne tik maloniai, natūraliai kvepia, bet augalinių valomųjų medžiagų pagalba puikiai tirpina riebalus, sunkiai valomas dėmes ant grindų ar plytelių, keraminių pavršių, odos imitacijos, PVC, linoliaumo ir kt. Itin ekonomiškas - užteks 100 kartų! Sertifikuota Ecocert.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Skirtas PVC, linoleumo, laminato ir plytelių grindims plauti, taip pat galima valyti kilimus ir kitus darbinius paviršius iš plastmasės, stiklo, keramikos. Su natūraliu ekologiškų apelsinų eteriniu aliejumi.

Naudojimas:  grindims plauti išmaišykite 3 pilnus kamštelius 5 l vandens. Nereikia perplauti vandeniu; darbiniams paviršiams, stalams valyti užpilkite šiek tiek priemonės ant drėgno skudurėlio ar kempinėlės. Su maistu besiliečiančius paviršius po to perplaukite vandeniu; dėmėms valyti, užpilkite ploviklio tiesiai ant dėmės, patrinkite šepečiu ir nuvalykite skudurėliu.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys: >30%: vanduo; 5-15%: nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos; <5%: 100% natūralūs kvapikliai, apelsinų eterinis aliejus(1), (limonenas(2), linalolis(2)), D-Limonenas, hidroksietiliminodiacetinė rūgštis, dinatrio druska, rapsų seklų metilo esteris, etanolis,  natrio benzoatas, kalio sorbatas (konservantai). (1) iš ekologiškai užaugintų augalų (0,01% bendro kiekio), (2) natūraliai esantys eteriniuose aliejuose. (Sudėtyje yra limoneno, gali sukelti alerginę reakciją).

Plaunančios medžiagos augalinės kilmės. Be dirbtinių kvapiųjų medžiagų ir dažiklių. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Biologiškai suyrantis. Sertifikuotas ECOCERT.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija. 

Jums taip pat gali patikti