RAAB Vitalfood ksilitoliu saldinta kramtomoji guma „Xylital“ 19 g
  • RAAB Vitalfood ksilitoliu saldinta kramtomoji guma „Xylital“ 19 g

RAAB Vitalfood ksilitoliu saldinta kramtomoji guma „Xylital“ 19 g

03000010248
2,60 €

RAAB Vitalfood kramtomoji guma be cukraus su açai uogomis, juodųjų serbentų ir mėtų skonio. yra su ksilitoliu, todėl išvengiama dirbtinių saldiklių (tokių kaip aspartamas) ir apsaugomi dantys. Cukraus neturinti kramtomoji guma padeda išsaugoti dantų sveiką dantų paviršių ir neutralizuoja po maisto susidariusias rūgštis.

Kiekis

Su açai uogomis. Juodųjų serbentų ir mėtų skonio.

Be aspartamo ir cukraus. 10 apvalių gumos gabalėlių

Vienintelis saldiklis šioje gumoje yra ksilitolis ir nieko daugiau. Becukrė kramtomoji guma dalyvauja palaikant dantų mineralizaciją ir padeda neutralizuoti ėduonį formuojančių apnašų susidarymą. Po valgio ar gėrimo pakramtykite gabalėlį gumos bent 20 minučių, kad pasireikštų teigiamas poveikis.

Sudedamosios dalys: 60% saldiklio: ksilitolis, gumos bazė, kvapiosios medžiagos, 2% açai uogų miltelių (açai tyrė, žaliųjų citrinų sultys), tirštiklis: akacijų sakai, dažikliai: morkų ir kinrožių koncentratai.

Rekomenduojamas vartojimas: po valgio ar gėrimo pakramtykite gabalėlį gumos bent 20 minučių, kad pasireikštų teigiamas poveikis.

Dėmesio: perteklinis vartojimas gali pasireikšti laisvinamuoju poveikiu. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Gamintojas: Raab Vitalfood GmbH, 85296 Rohrbach, Vokietija. www.raabvitalfood.com

7 Prekės

Jums taip pat gali patikti