EDL Nature klozeto gaiviklis su mėtų ir eukaliptų aromatu 55 g
  • EDL Nature klozeto gaiviklis su mėtų ir eukaliptų aromatu 55 g

Etamine du Lys Nature WC tualeto klozeto gaiviklis su mėtų ir eukaliptų aromatu 55 g

07000011140
4,95 €

Trigubo poveikio, natūralus Etamine du Lys Nature klozeto gaiviklis: valo, pašalina kalkių nuosėdas ir suteikia malonų kvapą. Gaivus mėtų ir eukalipto aromatas. Sertifikuota ECOCERT.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Užtenka 30 dienų, per dieną 9 kartus nuleidžiant vandenį. Plastikinis dėkliukas yra visiškai perdirbamas.

Naudojimas: pakabinkite dėkliuką ant klozeto rėmo, kad gaiviklis gautų kontaktą su vandeniu.

Dėmesio: PAVOJINGA. gali sukelti odos sudirgimus. Gali stipriai pažeisti akis. Sudėtyje yra eukaliptolio. Gali sukelti alergines reakcijas. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Gerai nusiplaukite rankas po naudojimo. Patekus į ant odos: nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir muilo. Patekus į akis: skalaukite dideliu kiekiu vandens keletą minučių. Išsiimkite kontaktinius lęšius, jeigu jie lengvai išsiima. Tęskite skalavimą. Jeigu sudirgimas nesiliauja, kreipkitės medicininės pagalbos. Prireikus medikų pagalbos, po ranka turėkite šią pakuotę. Prieš naudojimą perskaitykite instrukciją.

Sudedamosios dalys: >30% natrio sulfatas, 15-30% anijoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, 5-15% sekvestrantų, <5% nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, kvapiosios medžiagos. Sudėtyje yra d-limoneno. Taip pat yra kukurūzų krakmolo, ksantano gumos. Iš kitų medžiagų, sudėtyje yra sieros rūgšties, mono-C12-14-alkil esterių, natrio druskų, D-gliukopiranoso, oligomerų, C10-16-alkil glikozidų, mono-C12-18-alkil esterių. Perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. Sertifikuotas ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, Prancūzija.

Jums taip pat gali patikti