Rapunzel mielių dribsniai, 150 g
  • Rapunzel mielių dribsniai, 150 g

Rapunzel mielių dribsniai, 150 g

3000003396
7,50 €

Mielių dribsniai gali būti puikus būdas papildyti kasdienę mitybą ir praturtinti ją natūraliais B grupės vtaminais. Dėl savo natūraliai esančio pikantiško skonio mielių dribsniais galite gardinti daugelį patiekalų, salotas, o veganinėje mityboje - bandyti atkartoti fermentinio sūrio skonį.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Mielių dribsniai - tai puikus maisto papildas kiekvienai dienai, praturtinantis jūsų organizmą B grupės vitaminais.

Sudedamosios dalys: iš grūdų gautos mielės* 69%, rupūs kviečių miltai* 30%, jūros druska*.

* – iš ekologinių ūkių, sertifikuoto nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energetinės vertės: 1412 kJ/ 335 kJ, riebalų 4,2 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 1,0 g, angliavandeniai 42 g, iš kurių cukraus 5,4 g, skaidulinių medžiagų 13 g, baltymų 26 g, druskos 4,0 g, vitaminas B1 0,7 mg (64%*), vitaminas B2 1,9 mg (136%*), vitaminas B6 0,5 mg (36%*), niacinas 6,8 mg (43%*), vitaminas B5 2,1 mg (35%*). * - referencinės vertės.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.