FOURMI verte Kalkių nuosėdų valiklis su ekologišku obuolių sidro actu 500 ml
  • FOURMI verte Kalkių nuosėdų valiklis su ekologišku obuolių sidro actu 500 ml

FOURMI verte Kalkių nuosėdų valiklis su ekologišku obuolių sidro actu 500 ml

07000011503
6,00 €

Nuo šiol galima suderinti ekologišką ir ekonomišką! Natūrali FOURMI verte kalkių valymo priemonė su ekologišku obuolių actu - skirta virtuvės ir vonios pavišiams. Bekvapis. Tinka veganams.

Kiekis

Bekvapis. Biologiškai suyranti formulė.

Valiklis su ekologišku obuolių sidro actu efektyviai valo kalkių nuosėdas ir leidžia paviršiams suspindėti. Valykite juo dušo sieneles, vonią ir kriaukles, vandens kranus, taip pat įvairius plastikinius, nerūdijančio plieno ar keramikinius paviršius. Nenaudokite marmuriniams paviršiams. Sudėtyje yra augalinio alkoholio, kuris leidžia priemonei greitai išdžiūti ir nepalieka dėmių. Su maistu besiliečiančius paviršius perskalaukite švariu geriamuoju vandeniu.

Sudedamosios dalys: <5%: anioninės ir nejoninės aktyviosios paviršiaus medžiagos. Sudėtyje taip pat yra vandens, citrinų rūgšties, alkoholio, glikolio rūgšties, pieno rūgšties, acto*, denatūrantų, dažiklių.

98,8% visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.

*0,05% visų sudedamųjų dalių yra užauginta ekologiškai. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, 12, rue de la Blanchardière 49300 Cholet, Prancūzija.

12 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Su Fourmi Verte mėgaukitės švariais gaiviai kvepiančiais namais ramia sąžine. Prancūziška kokybė bei ekologiškumo standartus atitinkantis ECOCERT ženklinimas užtikrina priemonių saugumą žmonėms ir gamtai. 99% ingredientų yra natūralios kilmės, priemonių sudėtyje – tik natūralūs eteriniai aliejai, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos ir augaliniai ekstraktai, augantys kompanijai priklausančiose laukuose. Fourmi Verte garantuoja puikią kokybę ir prieinamą kainą!
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti