FOURMI verte Universali riebalų šalinimo priemonė 500 ml
  • FOURMI verte Universali riebalų šalinimo priemonė 500 ml

FOURMI verte Universali riebalų šalinimo priemonė 500 ml

07000011502
6,00 €

Nuo šiol galima suderinti ekologišką ir ekonomišką! FOURMI verte universalus riebalų valiklis su juoduoju muilu, pagamintu iš alyvuogių aliejaus ir linų sėmenų aliejaus. Tai yra natūrali riebalus šalinanti priemonė įvairiems paviršiams. Tinka veganams.

Kiekis

Apelsino žiedų aromato. Sudėtyje yra juodojo afrikinio muilo. Biologiškai suyranti formulė.

Naudojimas: papurškite priemonės ant valomo paviršiaus. Patrinkite kempine. Nuplaukite vandeniu. Priemonę galima naudoti keramikiniams, emalio, nerūdijančio plieno paviršiams. Venkite naudoti marmuriniams ar degto molio (terakota) paviršiams. Prieš naudojant – išbandykite priemonę mažame paviršiaus plote. Saugant aplinką vadovaukitės priemonių dozavimo instrukcija.

Sudedamosios dalys: <5%: nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, muilas pagamintas iš, be kita ko, alyvuogių* ir linų sėklų* aliejų, 100% natūralios kvapiosios medžiagos (linolinas), natrio benzenkarboksilatas, kalio sorbatas, pieno rūgštis. Sudėtyje taip pat yra: vandens, alkoholio, rišančiųjų medžiagų, apelsinų žiedų vandens*, denatūrantai, dažančios medžiagos, karbonato druskos, karamelės*.

99% visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.

*0,05% sudedamųjų dalių yra užauginta ekologiškai. Sertifikuota ECOCERT Greenlife.

Gamintojas: COMPTOIR DES LYS, 12, rue de la Blanchardière 49300 Cholet, Prancūzija.

6 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Su Fourmi Verte mėgaukitės švariais gaiviai kvepiančiais namais ramia sąžine. Prancūziška kokybė bei ekologiškumo standartus atitinkantis ECOCERT ženklinimas užtikrina priemonių saugumą žmonėms ir gamtai. 99% ingredientų yra natūralios kilmės, priemonių sudėtyje – tik natūralūs eteriniai aliejai, nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos ir augaliniai ekstraktai, augantys kompanijai priklausančiose laukuose. Fourmi Verte garantuoja puikią kokybę ir prieinamą kainą!
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti