Dr. Hauschka intensyvios priežiūros priemonė  su miškinėmis sidabražolėmis 20 ml
  • Dr. Hauschka intensyvios priežiūros priemonė  su miškinėmis sidabražolėmis 20 ml
  • Dr. Hauschka intensyvios priežiūros priemonė  su miškinėmis sidabražolėmis 20 ml

Dr. Hauschka MED intensyvios priežiūros priemonė su miškinėmis sidabražolėmis 20 ml

420003940
17,00 €

Dr. Hauschka MED intensyvios priežiūros priemonė su miškinėmis sidabražolėmis padeda nuraminti paraudimus, sudirgusią ir niežtinčią odą, ir suteikia raminamąją, maitinamąją priežiūrą. Sudėtyje esantis miškinių sidabražolių ekstraktas veikia priešuždegimiškai. Malonios, maitinančios, konsistencijos kremas padeda palengvinti niežėjimo būklę. Galima naudoti ir atopinio dermatito atveju. Bekvapis, be eterinių aliejų.

Kiekis

Lokaliam naudojimui paraudusiai, sudirgusiai, niežtinčiai odai

Naudokite šį kremą, kai reikalinga greita pagalba niežtintiems, paraudusiems, sudirgusiems odos plotams. Jis taip pat tiks atopinio dermatito atveju. Svarbiausia sudedamoji dalis yra miškinių sidabražolių ekstraktas, išgautas iš šaknų. Ypatingos augalo savybės slepiasi ir koncentruojasi jo dalyje po dirvožemiu. Struktūziruojančiu poveikiu pasižymintis ekstraktas padeda paraudusiai ir sudirgusiai odai atgauti pusiausvyrą. Maloniai riebios konsistencijos kremas padės nuraminti, pamaitinti sudirgusią odą, nepaliks riebios plėvelės. Priemonė vėsina odą ir nesukelia deginamojo pojūčio. Kremą tinka naudoti ir mažiems vaikams.

Tinka veganams.

Patarimas: niežuliui praėjus, toliau drėkinkite odą Dr. Hauschka intensyvaus poveikio kremu su krištolinėmis pluoštagėlėmis.

Sudedamosios dalys: Aqua, Sesamum Indicum Seed Oil, Alcohol, Glycerin, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Potentilla Erecta Root Extract, Ricinus Communis Seed Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Sucrose Stearate, Sucrose Distearate, Xanthan Gum, Amyris Balsamifera Bark Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract.

Gamintojas WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

17 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Dr. Hauschka kosmetika jau daugiau kaip 40 metų išsiskiria savo unikalumu – grynais augaliniais ekstraktais, aukščiausios kokybės standartais bei holistiniu požiūriu į kosmetikos gamybos procesą. Daktaro Hauschkos koncepcija yra grindžiama paprasčiausia aksioma – oda iš prigimties yra sveikas, stiprus bei protingas organas. Jei tinkamai ja rūpinsimės, nepažeidžiant jos funkcionavimo principų, oda pati palaikys savo būseną – išliks švari, graži, lygi ir švelni. Tačiau dažniausiai dirbtinių ir atitinkamai agresyvių medžiagų dėka mes maskuojame odos trūkumus ar skatiname odos pasikeitimus. Daktaro Hauschkos priemonės sukurtos tokiu būdu, kad įvyktų „bendradarbiavimas“ su natūraliais odos ritmais bei odos funkcionavimu. Švelnūs ir tuo pačiu labai efektyvūs augaliniai ekstraktai skatina ir padedą odai funkcionuoti. Tai yra odos sveikatos bei natūralaus grožio palaikymo būdas. Kiekviena sudėtinė dalis, įeinanti į Dr. Hauschka odos priežiūros priemones, atlieka svarbią misiją. Ar ji suteikia trūkstamos drėgmės, skatina odos atsparumą bei veiklumą, ar suteikia natūralų gydomąjį aromatą, kiekviena sudėtinė dalis yra kruopščiai atrenkama dėl savo išskirtinių savybių ir santykio galutiniame įvairių ingredientų mišinyje. Hauschka gamintojas WALA Heilmittel nuo pat praėjusio amžiaus 5-ojo dešimtmečio studijavo augalų ir mineralų gydomąsias savybes ir dirbo su jomis. Per dešimtmečius jie išvystė išsamų supratimą apie tai, kaip konkretūs augalai atspindi specifines odos funkcijas ir apie būdą, kaip kiekvienas augalas veikia, kad stimuliuotų odą ir palaikytų sveiką ir subalansuotą grožį. Farmacinė kompanijos patirtis jungiama su daugiau nei 35 metais pionieriško darbo holistinėje estetikoje, kad būtų sukurti gryniausi ir efektyviausiai natūralūs produktai odos priežiūrai. WALA Heilmittel palaiko aplinkai nežalingą žemės ūkio praktiką, kuo daugiau ingredientų imama iš sertifikuotų biodinaminių ir ekologinių ūkių. Biodinamika yra holistinė aplinkai nežalingo ūkio forma, kuri yra ekologinio judėjimo šaknys. WALA turi ir darbuojasi savo biodinaminiuose soduose ir fermose, kurios tiekia didelę dalį ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse. Tiesą sakant, absoliuti dauguma ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse, yra iš biodinaminių ir ekologiškų išteklių, o nei viena iš sudėtinių dalių neatkeliauja iš organizacijų, atliekančių bandymus su gyvūnais. Dr. Hauschka aplinkai draugiškos pakuotės ir natūralūs augaliniai konservantai leidžia palaikyti produktus ilgą laiką tinkamus naudoti nenaudojant sintetinių priedų. Taigi Dr. Hauschka kompanija yra pajėgi palaikyti biodinaminių ir ekologiškų augalų gyvybingumą, perteikdama jų geriausias savybes tiesiogiai Jums.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti