Sonnentor ciberžolių latte su imbierais 60 g

02000008835
5,95 €

Pasigaminkite ajurvedinio, klasikinio Auksinio saulės pieno. Saulės geltonumo gėrimas su imbieru, cinamonu ir juodaisiais pipirais maloniai nuteikia ryte ir džiugina visą dieną. Tai ir skanus pavakarių gėrimas šalia gabalėlio pyrago.

Kiekis
Paskutinė prekė

Sudedamosios dalys: ciberžolės* 53%, Ceilono cinamonas, imbierai* 15%, muskatų riešutai*, kardamonai*, juodieji pipirai*, šafranas*.

* – iš ekologinių ūkių (serttifikato nr. žr. ant pakuotės).

Įprastas paruošimas: 1 arb. š. šio mišinio (apie 2 g) užpilkite 200 ml augalinio ar įprasto pieno, užkaiskite ir pasaldinkite pagal skonį. Dėmesio, prieskoniai neištirps iki galo.

Paruošimas pagal ajurvedą (auksinis pienas): 1 valg. š. su kaupu (apie 8 g) mišinio įmaišykite į 30 ml vandens ir užkaiskite ant mažos ugnies. 1 arb. š. gautos pastos įmaišykite į 200 ml pieno (labai tinka augalinis pienas) ir užkaiskite. Kaitinkite ant vidutinės kaitros 4-5 min. Nukaiskite. Gardinkite 1 arb. š. kokosų ar sezamų aliejaus, įpilkite agavų sirupo, medaus ar cukraus.

Gamintojas: Sonnentor GmbH, Austrija.

1 Vienetas

Savybės

Apie gamintoją „Sonnentor" išvertus iš vokiečių kalbos reiškia „saulės vartus" – taiklus apibūdinimas gėlėtiems prieskonių mišiniams, kurių intensyvus aromatas įkvepia kulinariniams šedevrams! Keliaukite aplink mūsų Žemę savo virtuvėje, o Jus lydės Sonnentor prieskoniai, atrinkti iš ekologinių ūkių visame pasaulyje. Atraskite įvairiausių regionų virtuvės paslaptis, gardinkite savo patiekalus Artimųjų Rytų ar tolimųjų Azijos kampelių aromatais. Nors visi Sonnentor prieskonių mišiniai yra skirtingi, juos visus vienija natūralumas – visi Sonnentor prieskoniai yra be sintetinių konservantų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų. Savo produktais Sonnentor įrodo, jog geras skonis yra neatsiejamas nuo sąmoningų veiksmų. Griežti kokybės reikalavimai visuomet padeda išlaikyti nepriekaištingą produktų kokybę. Sonnentor pasisako už aplinkos tausojimą, tvarią ekonomiką ir socialiai atsakingą politiką perdirbant žaliavas. Įmonės sėkmės istorija slypi tvarioje verslo praktikoje. „Gyvenk ir leisk gyventi, įžvelk ritmą ir vertink aplinką" – tai yra kasdienė įmonės veiklos praktika, kuria dalijamasi visame pasaulyje, o visos Sonnentor žolelės ir prieskoniai atkeliauja iš sertifikuotų ekologinių ūkių. Ar tai būtų vietinė žolelė, ar egzotiškas prieskonis iš tolimų kraštų, Sonnentor atidžiai renkasi savo partnerius ir perdirbėjus, kurie palaiko įmonės pripažįstamą kokybės filosofiją. Ekologija, ekonomika ir žmonija – tai yra neatsiejami vienetai, kurie visi tarnauja mūsų gyvenimo gerovei.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti