Rapunzel saldžiųjų ceratonijų milteliai kerobas 250 g

3000003342
3,95 €

Rapunzel saldžiųjų ceratonjų milteliai (kerobas) gali būti puiki alternatyva kakavos milteliams, kai norisi produkto be kofeino ar kai baisu dėl galimos alergijos. Milteliai yra natūraliai salstelėjusio skonio, tad puikiai gali būti naudojami kepiniuose, pyraguose, karštiems gėrimams ir kai norisi naudoti mažiau cukraus.

Kiekis

Saldžiųjų ceratonijų milteliai, arba kerobas, yra alternatyva kakavos milteliams. Natūralaus vaisių cukraus gausūs ceratonijų milteliai yra saldūs, juose mažai kalorijų, mažai riebalų ir nėra kofeino. Šie milteliai yra išgaunami sudžiovinus ir sumalus Viduržemio jūros regionui būdingų saldžiųjų ceratonijų ankštaras.

Sudedamosios dalys: saldžiųjų ceratonijų milteliai*.

*– iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės).

Vartojimas: kepiniams, desertams, į kakavą ar karštą šokoladą panašiems gėrimams ruošti.

100 g yra: energinės vertės 1258 kJ/ 300 kcal, riebalų 0,3 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,1 g, angliavandenių 51,8 g, iš kurių cukraus 37,3 g, skaidulinių medžiagų 35,8 g, baltymų 5,3 g, druskos <0,025 g,

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, 87764 Legau, Vokietija.

9 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti