Dr. Hauschka gaivinamasis rozmarinų tonikas kojoms ir rankoms, 100 ml
  • Dr. Hauschka gaivinamasis rozmarinų tonikas kojoms ir rankoms, 100 ml
  • Dr. Hauschka gaivinamasis rozmarinų tonikas kojoms ir rankoms, 100 ml

Dr. Hauschka gaivinamasis rozmarinų tonikas kojoms ir rankoms, 100 ml

429000148
25,20 €

Gaivinamasis rozmarinų tonikas kojoms ir rankoms stangrina, aktyvina odą. Tonikas padeda sumažinti skysčių užlaikymą (tinimą) ir Jūsų rankos bei kojos vėl jaučiasi gyvos bei lengvos. Po ilgos dienos stovint ar sėdint šis tonikas atgaivins ir leis pratęsti dienos veiklas.

Kiekis

Teikia energijos ir įkvepia. Šildančios rozmarino eterinio aliejaus savybės paverčia šį toniką nepamainomu vėsiais rytais arba prieš treniruotę. Drauge su agurkle, rozmarinas stimuliuoja odą, mažina venų išsiplėtimą ir celiulito požymius. Puikiai tinka pavargusioms kojoms atgaivinti po sunkios dienos (nuolatinio sėdėjimo ar stovėjimo), idealiai tinka kelionėse. 

Tinka veganams.

Naudojimas: tepkite toniku kojas, pėdas, rankas masažuojant širdies kryptimi. Jei reikia - pakartokite. Leiskite įsigerti prieš rengiantis drabužius. Jei naudojate kompresines kojines - leiskite įsigerti apie 30 min.

Sudedamosios dalys: Alcohol, Ricinus Communis Seed Oil, Borago Officinalis Extract, Aqua, Parfum*, Linalool*, Limonene*, Citral*, Geraniol*, Citronellol*, Coumarin*.

* iš natūralių eterinių aliejų.

Gamintojas: WALA Heilmittel GmbH, 7305 Bad Boll/Eckwälden, Vokietija.

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Dr. Hauschka kosmetika jau daugiau kaip 40 metų išsiskiria savo unikalumu – grynais augaliniais ekstraktais, aukščiausios kokybės standartais bei holistiniu požiūriu į kosmetikos gamybos procesą. Daktaro Hauschkos koncepcija yra grindžiama paprasčiausia aksioma – oda iš prigimties yra sveikas, stiprus bei protingas organas. Jei tinkamai ja rūpinsimės, nepažeidžiant jos funkcionavimo principų, oda pati palaikys savo būseną – išliks švari, graži, lygi ir švelni. Tačiau dažniausiai dirbtinių ir atitinkamai agresyvių medžiagų dėka mes maskuojame odos trūkumus ar skatiname odos pasikeitimus. Daktaro Hauschkos priemonės sukurtos tokiu būdu, kad įvyktų „bendradarbiavimas“ su natūraliais odos ritmais bei odos funkcionavimu. Švelnūs ir tuo pačiu labai efektyvūs augaliniai ekstraktai skatina ir padedą odai funkcionuoti. Tai yra odos sveikatos bei natūralaus grožio palaikymo būdas. Kiekviena sudėtinė dalis, įeinanti į Dr. Hauschka odos priežiūros priemones, atlieka svarbią misiją. Ar ji suteikia trūkstamos drėgmės, skatina odos atsparumą bei veiklumą, ar suteikia natūralų gydomąjį aromatą, kiekviena sudėtinė dalis yra kruopščiai atrenkama dėl savo išskirtinių savybių ir santykio galutiniame įvairių ingredientų mišinyje. Hauschka gamintojas WALA Heilmittel nuo pat praėjusio amžiaus 5-ojo dešimtmečio studijavo augalų ir mineralų gydomąsias savybes ir dirbo su jomis. Per dešimtmečius jie išvystė išsamų supratimą apie tai, kaip konkretūs augalai atspindi specifines odos funkcijas ir apie būdą, kaip kiekvienas augalas veikia, kad stimuliuotų odą ir palaikytų sveiką ir subalansuotą grožį. Farmacinė kompanijos patirtis jungiama su daugiau nei 35 metais pionieriško darbo holistinėje estetikoje, kad būtų sukurti gryniausi ir efektyviausiai natūralūs produktai odos priežiūrai. WALA Heilmittel palaiko aplinkai nežalingą žemės ūkio praktiką, kuo daugiau ingredientų imama iš sertifikuotų biodinaminių ir ekologinių ūkių. Biodinamika yra holistinė aplinkai nežalingo ūkio forma, kuri yra ekologinio judėjimo šaknys. WALA turi ir darbuojasi savo biodinaminiuose soduose ir fermose, kurios tiekia didelę dalį ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse. Tiesą sakant, absoliuti dauguma ingredientų, naudojamų Dr. Hauschka odos priežiūros priemonėse, yra iš biodinaminių ir ekologiškų išteklių, o nei viena iš sudėtinių dalių neatkeliauja iš organizacijų, atliekančių bandymus su gyvūnais. Dr. Hauschka aplinkai draugiškos pakuotės ir natūralūs augaliniai konservantai leidžia palaikyti produktus ilgą laiką tinkamus naudoti nenaudojant sintetinių priedų. Taigi Dr. Hauschka kompanija yra pajėgi palaikyti biodinaminių ir ekologiškų augalų gyvybingumą, perteikdama jų geriausias savybes tiesiogiai Jums.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti