Rapunzel  Kuskusas 500 g
  • Rapunzel  Kuskusas 500 g

Rapunzel Kuskusas 500 g

3000003405
3,95 €

Kuskusas - tai tradicinis grūdų produktas, populiarus Šiaurės Afrikoje ir pagamintas iš kietagrūdžių kviečių manų. Kuskuso panaudojimas virtuvėje itin platus. Greitai paruošiamas kuskusas išverda vos per 5 minutes.

Kiekis
Šiuo metu neturime


Sudedamosios dalys: kietagrūdžiai kviečiai, susmulkinti ir apdoroti termiškai*. * – iš ekologinių ūkių, sertifikuoto nr. žr. ant pakuotės.

100 g yra: energinės vertės 1569 kJ/ 371 kcal, riebalų 2,0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0,37 g, angliavandenių 72,0 g, iš kurių cukraus 3,5 g, skaidulinių medžiagų 8,4 g, baltymų 12,0 g, druskos <0,013 g.

Paruošimas: 250 g kruopų užpilkite 500 ml verdančio vandens. Įberkite druskos arba Rapunzel daržovių sultinio. Uždenkite ir palikite išbrinkti 10 min.

Gamintojas Rapunzel Naturkost AG, D-87764, Legau, Vokietija.

Savybės

Apie gamintoją Vokietijos ekologiško maisto gigantas Rapunzel. Viskas prasidėjo 1976 m., kuomet Joseph Wilhelm, Rapunzel steigėjas ir generalinis direktorius, ėmėsi ieškoti ryšių ir pažindintis su vietos ūkininkais, kad galėtų užsiimti džiovintų vaisių ir riešutų, be sieros ir nepurkštų dujomis, gavyba. Iki šiol Rapunzel siekia ne tik pateikti ekologiškus maisto produktus rinkai, bet ir visapusiškai remti ekologinį ūkininkavimą įvairiose pasaulio vietose, kartu remiant ir tuo užsiimančius ūkininkus, jų šeimas, darbuotojus, bei taip saugant gamtą. Rapunzel skatina „Iš rankų į rankas" projektus. Bendradarbiauja ir kuria ilgalaikes partnerystes su ūkiais skirtinguose pasaulio kraštuose. Užtikrina žaliavų ir produktų pirkimą sąžiningomis kainomis ir moka vietos ūkininkams papildomą priedą už ekologinę žemdirbystę. Kai kuriuose projektuose Rapunzel samdomi žmonės gauna 10-20% didesnius atlyginimus nei yra įprasta regione, tam, kad būtų išlaikomi darbuotojai ir darbdaviai. Rapunzel moka sąžiningą kainą už ekologiškas žaliavas, kas neretai būna gerokai daugiau nei vidutinė rinkos kaina, be to, papildomai moka „Iš rankų į rankas" sąžiningos prekybos priedą. Padeda vietos ūkininkams, šviečia juos, konsultuoja ekologinės žemdirbystės klausimais, padeda modernizuoti ir atnaujinti ūkius. Rapunzel ekologinės žemdirbystės projekto ženklas atspindi: saulėje sunokusią aukščiausios kokybės produkciją; daugiau nei 25 metus sąžiningo ir patikimo bendradarbiavimo su vietos augintojais; gyvenimo ir aplinkos sąlygų gerinimą; nuoseklų ekologiškai produkcijai taikomų reikalavimų vykdymą.

Jums taip pat gali patikti