Holle ekologiškas grūdų aliejus kūdikiams  (nuo 4 mėn. amžiaus) 250 ml
  • Holle ekologiškas grūdų aliejus kūdikiams  (nuo 4 mėn. amžiaus) 250 ml

Holle ekologiškas grūdų aliejus kūdikiams (nuo 4 mėn. amžiaus) 250 ml

3000001778
5,95 €

Holle ekologiškas aliejus kūdikiams - tai aukščiausios kokybės, biodinaminiu būdu užauginti tyri augaliniai aliejai. Rapsų, saulėgrąžų ir kanapių aliejų mišinys padės užtikrinti kūdikiui reikiamos energijos kiekį, aprūpins vertingomis riebiosiomis rūgštimis ir padės įsisavinti riebaluose tirpius vitaminus. Kanapių aliejus turtingas retomis GAMA-Linoleno rūgštimis, kurios taip pat randamos ir motinos piene.

Kiekis

Šis aliejus kūdikėliams yra šalto spaudimo, pagamintas iš aukščiausios kokybės ekologiškai augintų grūdinių kultūrų. Jis suteikia mažyliams energijos, vertingų nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, padeda įsisavinti riebaluose tirpius vitaminus. Kanapių aliejus yra gausus retos gama linoleno rūgšties, kurios yra ir motinos piene.

Vartojimas: aliejų įmaišyti į mažylio maistą. Į 200 g daržovių ar mėsos patiekalo įpilti 2 arbatinius šaukštelius, į 100 g vaisių ar grūdų patiekalo – 1 arbatinį šaukštelį aliejaus.

Sudedamosios dalys: rapsų aliejus** 50%, saulėgrąžų aliejus** 45%, kanapių aliejus* 5%. * – iš ekologinių ūkių (sertifikato nr. žr. ant pakuotės). ** - iš biodinaminių ūkių (sertifikuota Demeter).

100 g yra: energinės vertės3700 kJ/ 900 kcal, riebalų 100 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 9,1 g, angliavandenių 0 g, baltymų 0 g, druskos 0 g.

Gamintojas Holle baby food Gmbh, Baselstrasse 11, CH 4125 Riehen, Šveicarija.

3 Prekės

Jums taip pat gali patikti