Faith in Nature Dragon Fruit Hand Wash Skystas rankų muilas su kertuočių ekstraktu 400 ml

01000011059
7,95 €
Tropikų skystas kvapo rankų muilas pažadins pojūčius ir pakels nuotaiką! Šis produktas sukurtas 100% tik iš augalinių ingredientų, įskaitant ir kertuočių ekstraktą bei kvapus iš eterinių aliejų. Sudėtyje nėra SLS. Tinka veganams.
Kiekis

Egzotiškai kvepiantis rankų muilas yra gausus antioksidantų ir pasižymi gaivinamuoju vaisiniu aromatu. Pagamintas su 100% natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis. Sudėtyje yra eterinių aliejų. Be SLS. Tinka veganams.

Sudedamosios dalys: Aqua (Water) ** Ammonium laureth sulfate * Maris sal (Sea salt), Cocamidopropyl betaine * Polysorbate 20 * Hylocereus undatus fruit extract * Glycerin * Anthocyanins * Beta vulgaris (beet) root extract * Perfume (fragrance) * Potassium sorbate Sodium benzoate Citric acid * Linalool * Limonene *

* augalinės kilmės

** vanduo iš Lake District Didžiojoje Britanijoje.

99% visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės. 

Pakuotė pagaminta iš perdirbto PET.

Gamintojas Faith House, James Street, Radcliffe, Manchester, M26 1LN, Didžioji Britanija. 

3 Prekės

Savybės

Apie gamintoją Natūrali Faith in Nature kosmetika gimė iš tikėjimo gamtos galia, iš mažos mergaitės Rivka Rose meilės viskam, kas gyva, iš jos paprastų eksperimentų ant virtuvės palangės – gimtajame Niujorke tamsiaplaukė svajotoja sėdavo avokado kauliukus į žemę ir stebėdavo, kaip iš jų stiebėsi daigeliai. Po daugelio metų Didžiojoje Britanijoje ši sėkminga ir veržli moteris įkūrė Faith in Nature – prekinį ženklą, jau daugiau nei 40 metų naudojamą ir mylimą visame pasaulyje. Visi Faith in Nature produktai: pagaminti tik iš natūralių augalinės kilmės ingredientų (dauguma iš jų – iš ekologinių ūkių); 100% natūralūs kvapai (eteriniai aliejai ir ekstraktai); sudėtyje nėra parabenų, SLS, silikonų ir kenksmingų priedų; nebandyta su gyvūnais; tinka veganams.
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti