Attitude Red Vine Leaves Uogų kvapo dezodorantas 85 g

01000011863
10,95 €

Inovatyvus natūralus dezodorantas aplinkai darugiškoje pakuotėje. Šis dezodorantas pagamintas iš natūralių ir nežalingų ingredientų: augalinių ekstraktų, drėgmę sugeriančių ir kvapus neutralizuojančių kukurūzo krakmolo ir marantos miltų, be aliuminio druskų. Dezodorantas maloniai kvepia gaiviai saldžiomis uogomis.

Kiekis

Pakuotė be plastiko – nes planeta taip pat turime rūpintis kasdien! Dezodorantas pagamintas iš natūralių sudedamųjų dalių, kukurūzų ir marantos krakmolo, kurie sugeria drėgmę ir natūraliai neutralizuoja nemalonų kvapą. Be aliuminio druskų. Ilgalaikė apsauga, neužkemšanti odos porų.

Naudojimas: pakuotę paspauskite iš apačios. Tepkite ant švarios, sausos odos, palaukite, kol sušils ir paskirstykite po visą pažastį. Nenaudoti ant pažeistos odos. 

Sudedamosios dalys: Maranta arundinacea (arrowroot) root powder, butyrospermum parkii (shea) butter, sodium bicarbonate, cocos nucifera (coconut) oil, zea mays (corn) starch, stearyl alcohol, cetearyl alcohol, ricinus communis (castor) seed oil, coco caprylate/caprate, euphorbia cerifera (candelilla) wax, copernicia cerifera (carnauba) wax, vitis vinifera (grape/raisin) leaf extract, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, gamma-undecalactone (fruit), allyl caproate (fruit), ionone (floral).

Gamintojas: Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8. 

4 Prekės

Savybės

Apie gamintoją CO2 neutralios Attitude priemonės yra 100% pritaikytos kovai su globaliniu atšilimu. Attitude iki minimumo sumažino gamybos proceso metų atsirandančių išmetamų į atmosferą dujų kiekį. Kompanija nuolat bendradarbiauja su organizacija Earth Day bei aktyviai dalyvauja sodinant naujus miškus, siekdama kompensuoti neišvengiamus praradimus. Visos Attitude priemonės: - pagamintos tik iš netoksiškų žaliavų ir atsinaujinančių šaltinių - sudėtyje neturi kancerogenų (nurodytų kategorijose IARC1, 2A ir 2B), fermentų, naftos perdirbimo produktų, fosfatų, amoniako, chloro, glikolio eterių, optinių baliklių, sintetinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų. - visiškai suyra gamtoje - tinka veganams - nebandomos su gyvūnais - be to, jas naudodami nei per plauko storį neprisidedame prie globalinio atšilimo
Tinka veganams? Taip

Jums taip pat gali patikti