ATTITUDE oro gaiviklis su levandomis ir eukaliptu neutralizuojantis nešvarų patalpų orą, 227g
  • ATTITUDE oro gaiviklis su levandomis ir eukaliptu neutralizuojantis nešvarų patalpų orą, 227g
  • ATTITUDE oro gaiviklis su levandomis ir eukaliptu neutralizuojantis nešvarų patalpų orą, 227g

Attitude Natural Air Purifier Natūralus oro gaiviklis su levandų ir eukaliptų eteriniais aliejais

07000005299
7,95 €

Attitude siūlo puikų sprendimą šviežiam ir gaiviam orui namuose atkurti, nenaudojant jokių cheminių medžiagų - Attitude oro gaiviklis su aktyviąja anglimi, levandų ir eukaliptų eteriniais aliejais. Jis sugeria į save nemalonius dūmų, pelėsio, virtuvės, gyvūnų kvapus 37m² plote ir skleidžia natūralų eterinių aliejų kvapą.

Kiekis

Sintetiniuose namų kvapuose yra daugiau nei šimtas cheminių junginių, kurių daugelis gali net pakenkti sveikatai. Ką siūlo Attitude? Aktyviosios anglies išvalytą orą! Dėl savo porėtos struktūros aktyvioji anglis sutraukia į save ir sulaiko įvairius kvapus. 37 m² plote Attitude oro gaiviklis su levadomis ir eukaliptu bei aktyvinta anglimi sugers virtuvės, cigarečių, pelėsių, cheminių medžiagų ir kitus kvapus, o natūralūs levandų ir eukaliptų eteriniai aliejai atkurs natūralų ir gaivų aromatą. Šis oro gaiviklis yra 100% natūralus, biologiškai suyrantis, nebandytas su gyvūnais.

Kaip naudoti?

Nuimkite dangtelį. Nuplėškite ir išmeskite apsauginę plėvelę. Vėl uždėkite dangtelį ant pakuotės. Priklausomai nuo norimo kvapo intensyvumo padidinkite ar pamažinkite gaiviklio tarpus.

Patarimas:

Išbandykite ir kito kvapo Attitude oro gaiviklį su pasifloromis.

Sudedamosios dalys: vanduo, aktyvioji anglis, natrio stearatas, natūralūs eteriniai aliejai.

Gamintojas: BIO SPECTRA, Monrealis, Kanada, H2H 1W8. Pagaminta Kanadoje.

11 Prekės

Jums taip pat gali patikti